“Царь-батюшка”

Експерти кажуть, що український гарант стає заручником свого становища

На думку Віктора Небоженка, політолога, директора соціологічної служби “Український барометр”, нині Віктор Янукович не звільнятиме з посад своїх людей, причетних до скандалів, адже у нього немає “запасних гравців” високого рівня. Це стосується, зокрема, головного міліціонера країни Віталія Захарченка.
“Сьогодні Президент не працює з професіоналами. На першому місці – принцип особистої відданості. А Захарченко дуже добре відповідає такій схемі. Тому найближчим часом, незважаючи на збільшення кількості конфліктів населення з правоохоронними органами в цілому та міліцією зокрема, відставки Захарченка не буде”, – заявив Небоженко, інформує “Український тиждень”.
За словами експерта, від нинішніх акцій протесту проти міліції насамперед страждає репутація Віктора Януковича, а не Віталія Захарченка. “Янукович сам винен, бо збудував таку ієрархічну систему: якщо починається певна криза, що б’є по певній особистості, то врешті-решт страждає репутація однієї людини – Янукович. Це зворотна реакція його “царського” становища. За таких умов, що б не відбувалося в українській міліції, відповідатиме не Захарченко (він призначений і його можуть звільнити), а Янукович. Тобто шляхом дискредитації Захарченка дискредитують Президента”, – наголоcив політолог.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8562 / 1.52MB / SQL:{query_count}