Зіштовхнуться у Києві

Опозиційний та провладний мітинги мають зустрітися на столичній Європейській площі 18 травня

Найближчі вихідні обіцяють бути політично спекотними. У Києві опозиція проведе завершальний етап акції “Вставай, Україно!”, основною вимогою якої є відставка нинішнього Президента Віктора Януковича. Мав би відбутися протестний марш від Європейської площі до Софіївського майдану. Вже нині опозиціонери заявляють: влада перешкоджає проведенню цієї акції. Зокрема, розпочався ремонт доріг у центральній частині столиці. Також у ЗМІ з’явилася інформація про те, що влада перешкоджатиме доїзду опозиційних мітингувальників з інших областей до Києва. 
Та найцікавіше те, що 14 травня у західних областях України Партія регіонів розпочала акцію “В Європу – без фашистів!”. А завершитися вона має 18 травня на Європейській площі у Києві, тобто у тому ж місці, де відбуватиметься опозиційна акція. Опозиціонери звинувачують “регіоналів” у тому, що ті скуповують “масовку” на свою акцію.
До речі, цього тижня фрак­ція НРУ у Львівській обласній раді запропонувала провести позачергову сесію ЛОР 18 травня у Києві в рамках опозиційної акції “Вставай, Україно!”, щоб підтримати усі її вимоги. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4315 / 3.96MB / SQL:{query_count}