Обмежилися доганами

Потенційні “тушки” поки що залишилися членами парламентської фракції “Батьківщина”

Одразу після того, як сім депутатів від “Батьківщини” не з’явилися на голосування за недовіру уряду, в опозиції заговорили про можливе виключення їх із лав фракції. Проте цього не сталося. Цього тижня на засіданні фракції Віталій Данилов, Денис Дзендзерський, Сергій Фаєрмарк, Микола Мартиненко, Андрій Павелко та Леонід Сергієнко таки дочекалися покарання, але воно обмежилося доганою. 
У “Батьківщині” заявили: це жорсткий крок. “На нашу думку, такі дії, як відбувалися у Верховній Раді, вимагають, аби навіть той, хто перебуває на лікарняному (якщо він може пересуватися), приїжджав та голосував. Той, хто у відрядженні, має припиняти відрядження, приїжджати і голосувати. Фракція ухвалила дуже жорстке рішення, але воно відповідає тій ситуації, в якій ми перебуваємо”, – заявив Олександр Турчинов.
При цьому питання про виключення із фракції нардепів, які не проголосували за відставку Кабміну, було поставлене на голосування і набрало лише 11 голосів (нині у фракції “Батьківщина” 95 народних депутатів).
У свою чергу Арсеній Яценюк також повідомив, що ще 22 депутати, які не голосували за декриміналізацію статей КПК, за якими засуджена Юлія Тимошенко, отримали персональне звернення про підвищення фракційної дисципліни. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9437 / 1.52MB / SQL:{query_count}