“Фейковий” Луценко

У соцмережі Facebook з’явились одразу кілька фальшивих сторінок звільненого екс-міністра

Юрій Луценко не лише вийшов із тюрми, але й “зайшов” … до соціальних мереж. Щоправда, поки що це зробили за нього. Зокрема, прес-служба партії “Народна самооборона” повідомила, що наразі усі сторінки у мережі Facebook від імені Юрія Луценка є фальшивими.
Зазначимо, що несправжніх Луценків в інтернеті з’явилось вже кілька.  До однієї такої “фейкової” сторінки “у друзі” долучились навіть відомі політики-опозиціонери, журналісти, громадські діячі. Усі вітали опозиціонера із звільненням та навіть радили, як йому вести політичні діяльність. Та у “Народній самообороні” стверджують, що офіційна сторінка Юрія Луценка у мережі Facebook нині лише на стадії розробки. Її відкриють у понеділок.
“Ну ось, з’ясувалося, що Луценко не заводив сторінку в Facebook поки що... Кому ж тоді я і всі інші підтвердили дружбу? Iнтернет- хулігани продовжують веселитися”, – написала у мережі Ірина Геращенко, нардеп від УДАРу.
Зазначимо, що нині соціальні мережі стали дуже популярними серед українських політиків. Хтось веде свої сторінки сам, за когось це роблять їхні прес-служби. Депутати Верхов­ної  Ради на своїх сторінках у Facebook  в режимі он-лайн навіть описують перебіг пленарних засідань. Зазначимо, що чи найактивнішим представником влади у мережі є прем’єр Микола Азаров. У прес-службі Президента вже заявили, що гарант також йде цим шляхом.

До теми:

Мережу чистять

Не усім українським політикам до вподоби той очевидний компромат, який на них можна знайти у всесвітній мережі. Зокрема, стало відомо, що із інтернет-ресурсу YouTube може зникнути відео із п’яним сином Президента, нардепом Віктором Януковичем-молодшим. Відеозапис, на якому політик в стані алкогольного сп’яніння шукав двері свого будинку у Києві  ще у 2011 році розмістила в інтернеті журналістка Ганна Грабарська.
На цьому тижні вона на своїй сторінці у Facebook повідомила, що адміністрація YouTube вимагає від неї видалити це відео або закрити доступ до нього, а у разі відмови запис буде видалений автоматично. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7631 / 1.53MB / SQL:{query_count}