Ліниві депутати

Парламентарі вкрай рідко працюють у комітетах і не зважають на календарний план

 Парламентарі вкрай рідко працюють у комітетах і не зважають на календарний план

Українські народні обранці полегшують собі життя як можуть. Мало того, що явка депутатів на пленарні засідання залишає бажати кращого, так ще й дні для роботи в комітетах використовують як відпустку.
Зокрема, на офіційному сайті Верховної Ради зазначено, що з 22 по 26 квітня, а також 7-8 травня та 10 травня нардепи мали б працювати у комітетах і фракціях, а наступне пленарне засідання відбудеться аж 14 травня. Однак цього тижня зберуться лише три комітети: відбудеться круглий стіл Комітету з питань науки і освіти, засідання Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів у Києві та засідання Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму в Алушті.
Громадянська мережа ОПОРА повідомляє, що з’ясовувaла, коли засідатимуть інші комітети і виявила, що нескоро. Про це громадським активістам повідомили у секретаріатах понад півтора десятка комітетів ВРУ. А в дяких з них відповіли, що збираються лише під час пленарного тижня.
Ось так депутати вирішили працювати лише кілька днів на місяць. Зауважимо, що на їхню зарплатню це не впливає.
А між іншим робота у комітетах є настільки ж важливою, як і пленарні засідання. Адже саме через комітети мають пройти законопроекти перед голосуванням у сесійному залі. 
“Крівництво Верховної Ради України неодноразово підкреслювало, що в парламенті накопичився великий масив необхідних для держави законопроектів. Враховуючи ключову роль комітетів у законотворчості, їх затяжна «відпустка» виглядає дивно” , – зазначає Олександр Клюжев, аналітик ОПОРИ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7931 / 1.53MB / SQL:{query_count}