Гарант поговорить із народом

Президент Янукович візьме участь у телепроекті, а також нарешті проведе підсумкову прес-конференцію

Президент Янукович візьме участь у телепроекті, а також нарешті проведе підсумкову прес-конференцію

Понад рік (ще з 2011-го) Президент України не проводив підсумкових прес-конференцій. Та вчора стало відомо, що Віктор Янукович планує 1 березня зустрітися з журналістами в “Українському домі” в Києві. Про це повідомив глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін. Він зазначив, що на цій прес-конференції Президент, зокрема, підбиватиме підсумки свого трирічного перебування на посаді.

Окрім цього, ще напередодні стало відомо,  що 22 лютого об 11.00 на Першому національному у прямому ефірі покажуть телевізійний проект “Діалог із країною” за участю Президента Віктора Януковича.

“У рамках проекту Президент України Віктор Янукович у прямому ефірі зможе відповісти на питання громадян, що поставлять під час прямих включень з різних міст України, а також надійдуть телефоном”, – йдеться в анонсі телеканалу.

Зазначимо, що саме Перший національний виступив ініціатором цього проекту з огляду на наближення третьої річниці інавгурації Януковича, що відбулася 25 лютого 2010 року.

До речі, за результатами моніторингу “Телекритики”, Перший національний у грудні минулого року вже вкотре став лідером за кількістю політичної джинси, як і за загальною кількістю замовчувань важливих тем, думок, фактів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8429 / 1.53MB / SQL:{query_count}