Спроба №2

Львівська обласна територіальна виборча комісія призначила довибори до обласної ради на 7 квітня

Львівська обласна територіальна виборча комісія призначила довибори до обласної ради на 7 квітня

У четвер відбулося засідання обласної ТВК, на якому ухвалили рішення про призначення проміжних виборів до Львівської облради у семи  мажоритарних округах на 7 квітня 2013 року. На відміну від першої спроби, коли довибори мали відбутися 27 січня, але на них в обласному бюджеті не знайшлося коштів, цього разу голова ТВК Микола Щур має більше оптимізму.

У коментарі “Пошті” він повідомив, що вже є проект рішення, підготовлений Львівською обласною державною адміністрацією, що передбачає фінансування проміжних виборів у повному обсязі (7 млн 86 тис. гривень). “Пошті” також відомо, що депутати облради теж підготували проект рішення, в якому пропонують переглянути обласний бюджет для фінансування довиборів. 

Зазначимо: питання довиборів у семи округах Львівщини депутати обласної ради мають вирішити на найближчому пленарному засіданні, яке відбудеться 19 лютого. 

Тоді і побачимо, чи з’явилася нарешті у депутатів політична воля до проведення проміжних виборів. До цього ні в облраді, ні в облдержадміністрації, ні в основних політичних гравців області такого бажання не було, через що півмільйона виборців досі залишаються без своїх представників у ЛОР.

Нині ж обласним осередкам партій знову потрібно визначатися зі своїми кандидатами та готувати конференції для їх висунення (відповідно до закону, самовисування на місцевих виборах неможливе). Згідно з новим  календарним  планом, з 8 до 11 березня  має відбутися висування кандидатів, а  їх реєстрація триватиме до 13 березня.

Нагадаємо, на довибори, які мали відбутися 27 січня, 15 політичних партій висунули 51 кандидата.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8090 / 1.53MB / SQL:{query_count}