Через День Києва молодь може не прийти на вибори мера столиці

Народний депутат від БЮТ Микола Томенко заявив, що київська молодь може проігнорувати вибори мера столиці і Київради, повідомляє УНІАН.

Народний депутат від БЮТ Микола Томенко заявив, що київська молодь може проігнорувати вибори мера столиці і Київради, повідомляє УНІАН.

Про це він сказав, коментуючи результати соцдослідження, проведеного 18-22 квітня "Українським демократичним кругом" на замовлення Інституту політики, а також плани чинного київського уряду.

Він сказав, що, "беручи до уваги результати дослідження і "активне" святкування Дня Києва, можна припустити, що голосувати на виборчі дільниці прийдуть люди переважно старшого і середнього віку".

"Тому сьогодні всі учасники виборчих перегонів повинні бути зацікавлені, щоб майбутнє Києва визначали всі його жителі, і молодь не залишалася осторонь від ухвалення рішень про долю столиці України", – сказав Томенко.

За даними дослідження, 56,7 % опитаних висловили впевненість, що братимуть участь в дострокових виборах мера Києва і депутатів Київради, 41,2 % респондентів ще не визначилися з рішенням і 2,1 % – упевнені, що не братимуть участі в них.

На думку експертів, практика проведення досліджень під час виборчих кампаній місцевих виборів, які відбувалися не одночасно з парламентськими виборами, свідчить, що явка виборців може бути меншою, ніж відсоток тих, хто заявляв про те, що вони обов'язково братимуть участь в голосуванні. Фахівці ноголошують, що є вірогідність, що явка виборців буде меншою 59-60 %.

"Український демократичний круг" на замовлення Інституту політики проводив дослідження 18-22 квітня 2008 року серед дорослого населення Києва. Всього за місцем проживання опитано 1200 респондентів у віці від 18 років і старше.

Вибіркова сукупність формувалася так, щоб населення десяти київських районів було пропорційно представленим. На завершальному етапі відбувався квотний відбір респондентів в домогосподарствах за головними соціально-демографічними показниками. Статистична погрішність вибірки з достовірністю 0,95 не перевищує 2,8 %.

Нагадаємо, що вибори мера міста Києва відбудуться 25 травня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8603 / 1.54MB / SQL:{query_count}