“Рухівська” команда

Народний Рух України представив громадськості кандидатів на проміжні вибори до Львівської обласної ради

Народний Рух України представив громадськості кандидатів на проміжні вибори до Львівської обласної ради

Народний Рух України братиме участь у довиборах до Львівської облради. Зокрема політична сила висунула своїх кандидатів у п’яти одномандатних мажоритарних округах Львівщини. Ще 29 грудня відповідне рішення було прийняте на конференції Львівської крайової організації НРУ, а учора “рухівські” кандидати поспілкувались із журналістами та громадськістю.

Отож, у Львівському виборчому окрузі №2 балотуватиметься Лідія Бойчишин, Бродівському окрузі №19 – Роман Кушніренко, Бродівському окрузі №20 – Іван Шеремета, Городоцькому окрузі №24 – Василь Кухар, Яворівському окрузі №58 – Мирослав Кропивницький.

Як наголосив Андрій Корнат, очільник “рухівців” Львівщини, ці висуванці уособлюють ідею творення української національної держави, несуть цінності та ідеали, які сповідували справжні сини і дочки України.

Послідовники Чорновола

Завдяки команді ідейних однопартійців Рух прагне збільшити фракцію у Львівській обласній раді. Нагадаємо, що нині НРУ представлений в облраді фракцією у складі восьми депутатів, яка є четвертою за чисельністю у ЛОР.

Зазначимо, що представлення кандидатів від НРУ відбулось у залі Музею визвольних змагань, в якому у ці дні відкрита виставка, присвячена 75-й річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола. 

Щодо самих кандидатів, то вони є представниками усіх «рухівських» поколінь, обличчям усіх етапів розвитку політичної сили. Зокрема Мирослав Кропивницький у Русі із самих його початків. Все своє життя він вчителює і нині є директором школи імені Романа Шухевича у селищі Краковець на Яворівщині. І саме освіту він бачить пріоритетною галуззю своєї діяльності. Адже шкільна освіта, на його переконання, має бути джерелом виховання національно-свідомих громадян.

І саме Мирослав Кропивницький домігся того, щоб школу у Краковці назвали іменем головнокомандувача УПА. Окрім цього, Мирослав Кропивницький десять років очолював місцеву федерацію футболу і п’ять разів обирався до райради. Він активно залучає і молодь, і старше покоління району то здорового способу життя. 

Своєю чергою за мандат довіри львів’ян змагатиметься Лідія Бойчишин, донька соратника В’ячеслава Чорновола, одного із засновників Народного Руху України Михайла Бойчишина. Нагадаємо, що після збройного нападу невідомих на секретаріат НРУ у Києві у 1994-му, Михайло Бойчишин і досі вважається зниклим безвісти. Правоохоронці довго відмовлялись розслідувати цю справу, а потім так і не змогли з’ясувати істину.

КОМЕНТАР

Андрій Корнат, голова Львівської крайової організації Народного Руху України:

- Говорячи про будь-які вибори, насамперед потрібно звертати увагу на самих кандидатів, на їхню професійність, на всі ті справи, які вони вже зробили, на їхній авторитет серед громади.Щодо боротьби брендів, то буде цікаво спостерігати за цим змаганням. Та, думаю, що громада Львівщини нині вже достатньо зріла. Ми вже покупались у морі брендів, коли говорити про вибори до парламенту.Але коли йдеться про місцевий рівень, то бренд не може бути жодною гарантією. Ще раз наголошу, що тут основну роль відіграє праця та авторитет самих людей, які балотуються.

Щодо свого кандидування Лідія Бойчишин заявила, що насамперед вона прагне професійно відстоювати інтереси львівської громади. За освітою вона хімік і нині є відомим науковцем, тож велику увагу звертатиме на проблеми екології. Також Лідія Бойчишин має досвід у реалізації соціальних проектів, зокрема допомоги людям із особливими потребами.

Разом із нею середнє покоління представляє і кандидат на Городоччині, підприємець Василь Кухар. Основним напрямком його діяльності є будівництво, тож пріоритетним для нього є ремонт доріг місцевого значення, реконструкція мостів, а також підтримка і розвиток малого та  середнього підприємництва. 

Молодіжні активісти

А от на довиборах до облради у двох Бродівських округах Рух представлятимуть молоді Іван Шеремета та Роман Кушніренко. Перший уже є депутатом Бродівської міської ради. Також Іван Шеремета має вже напрацьовані спільні мікропроекти з представниками Європейського Союзу. За освітою Іван Шеремета перекладач, тому неодноразово брав участь у різноманітних конференціях, круглих столах та семінарах не лише в Україні, але й закордоном.

Своєю чергою Роман Кушніренко працює на Бродівському комунальному телебаченні. Також він вже два роки організовує конкурс “Бродівщина шукає таланти”, на який з’їжджаються діти навіть із інших областей України.

Обоє кандидатів прагнуть займатись молодіжною політикою, адже цьому питанню як на всеукраїнському рівні, так і в органах місцевого самоврядування уваги майже не приділено. На їх переконання, саме молодіжна політика є ключем до утвердження в Україні громадянського суспільства.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8161 / 1.58MB / SQL:{query_count}