Роман Федишин : “Працюю для вас!”

У Сихівському виборчому окрузі № 115 поруч із іншими кандидатами балотується людина, котра звикла працювати, а не говорити 

У Сихівському виборчому окрузі № 115 поруч із іншими кандидатами балотується людина, котра звикла працювати, а не говорити 

Для багатьох стало  приємною несподіванкою висування в народні депутати України Романа Федишина, власника оптового сільськогосподарського ринку “Шувар”, на який з’їжджаються львів’яни з усіх куточків міста через доступні низькі ціни. Роман Федишин вже три каденції є депутатом Львівської міськради, тому добре обізнаний із проблемами громади, які потрібно вирішувати на найвищому державному рівні.

Більшість львів’ян і знає його як успішного бізнесмена, який створює для людей робочі місця, що нині є вкрай актуально! Окрім цього, за зразком “Шувару” відкриваються оптові ринки в інших областях країни, що робить можливим вирівняти ціни на сільськогосподарську продукцію. Також зазначимо, що Романа Федишина знають не лише на Львівщині і в Україні загалом, але й за кордоном. Він є головою ради Європейської Асоціації оптових ринків.

Зміни для країни

Сам Роман Федишин розповідає, що йому дуже нелегко далось рішення балотуватись у народні депутати України. Проте після зваження усіх чинників тепер вже кандидат чітко знає, як саме працюватиме в новому парламенті. “Маю надію на те, що склад ВРУ буде достатньо оновленим. І у цьому парламенті буде змога працювати і впроваджувати свої ідеї, ті ініціативи, які я можу здійснити”, – каже кандидат. Він також розповів про те, що бачив як за короткий період можна змінити країну. Як приклад він навів Грузію, що завдяки реформам за кілька років змогла вийти з глибокого занепаду.

Зберегти робочі місця

Зауважимо, що з-поміж інших кандидатів Романа Федишина виділяє чи не найкраще пропрацьована програма. Зокрема, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі він умовно поділив свою діяльність в новому парламенті на три рівні. Першим виділив роботу на окрузі, як головне завдання депутата-мажоритарника.

“Я добре знаю Сихів. Тепер моя команда працює над тим, щоб зібрати всю повну інформацію про Личаківський район і Винники, що також входять до виборчого округу”, – каже Роман Федишин.

Кандидат детальніше зупинився на тому, що потрібно окремо розглядати і вирішувати проблеми різних категорій громадян: дітей та молоді, людей працездатного віку, пенсіонерів та людей, які потребують соціального захисту.

Головним пріоритетом Роман Федишин визначив збереження та розширення робочих місць, аби жодне із підприємств не зменшило своїх обсягів через державу.

Представлення Львівщини

Другим рівнем у своїй діяльності на посту нардепа Роман Федишин визначив представлення області загалом. За його словами, сьогодні у перших двадцятках списків прохідних партій не представленні львів’яни, окрім списку “Свободи”. Немає у людей і особливої гордості за депутатів, котрі  представляють Львівщину в нинішньому парламенті. 

“Я домагатимусь того, щоб усі депутати від Львівщини в новому складі Верховної Ради працювали єдиним фронтом, коли йтиметься про проблеми регіону і Львова зокрема”, – наголосив кандидат.

Єдина держава

Окремим рівнем своєї діяльності кандидат визначив власне роботу у парламенті. На його думку, не потрібно говорити про поділ України на Схід і Захід. Є лише поділ на місто і село.

“Найважливішим сьогодні є зберегти українське село  як носія національної ідентичності. Як в селах поблизу Львова, так і в селах поблизу Запоріжжя чи Дніпропетровська збереглась українська мова та українські традиції. Ми маємо зберігати і розвивати ці національні традиції. Є лише одна правильна позиція: одна держава – одна мова”, – наголосив Роман Федишин.

Вся діяльність кандидата спрямована на те, щоб створити умови для розвитку українського фермерства, українських селян, які б невеликими господарствами могли забезпечити собі достойний прибуток.

Роман Федишин загалом акцентує свою увагу на сприянні розвитку підприємницької ініціативи українців. Адже, як зазначено у програмі кандидата, лише через потужний середній клас можна будувати сильну європейську державу. 

Особливий погляд  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7823 / 1.57MB / SQL:{query_count}