Луценка фізично знищують

У екс-міністра МВС виявили цироз печінки, але суд не поспішає відпускати його лікуватися. Дружина колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина, а також захист побоюються за його життя і здоров’я. За словами Ірини Луценко,

У екс-міністра МВС виявили цироз печінки, але суд не поспішає відпускати його лікуватися

 Дружина колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірина, а також захист побоюються за його життя і здоров’я. За словами Ірини Луценко,
30 серпня в Лук’янівському СІЗО провідні фахівці медуніверситету ім. Богомольця і Міністерства охорони здоров’я провели мед­огляд її чоловіка.
За висновками медиків, у Луценка виявлено цироз печінки з явищем портальної гіпертензії та варикозом вен стравоходу. Дружина зазначила, що у своєму висновку медики констатували негативну динаміку стану здоров’я Луценка.
Ба більше, фахівці дійшли висновку, що у разі відсутності проведення повноцінного лікування можливе подальше прогресування цирозу печінки, розвиток ускладнень (крововиливів) і трансформація в рак. Ірина Луценко повідомила, що після цього вони звернулися в Печерський райсуд Києва з проханням дозволити СІЗО доставити її чоловіка для лікування цирозу печінки та інших хвороб в лікарню. Однак 1 вересня суд ухвалив рішення, яким дозволив провести заходи медичного характеру Луценку в СІЗО медиками установ МОЗ.
“Влада просто хоче фізично знищити його, не дозволяючи йому лікуватися”, – сказала Ірина Луценко. Адвокати Луценка підтримали дружину підзахисного.
За словами адвоката Луценка Олексія Баганця, захист звернувся зі скаргою до департаменту з питань виконання покарань на дії співробітників СІЗО, які порушують конституційні права Луценка на життя і здоров’я. На думку адвокатів, необхідно провести службове розслідування і притягнути винних до відповідальності. Захист вимагає у прокурора Києва провести таке ж розслідування, а згодом ініціювати звільнення Луценка з СІЗО.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4164 / 3.97MB / SQL:{query_count}