Краща у Західному регіоні!

Як ви оцінюєте роботу Львівської міської дитячої клінічної лікарні?

Як ви оцінюєте роботу Львівської міської дитячої клінічної лікарні?

Сьогодні на 420 ліжках в лікарні цілодобово надається висококваліфікована та спеціалізована медична допомога дитячому населенню міста й області віком від 0 до 18 років, розгорнуто приймальне відділення, вісім відділень соматичного та шість хірургічного профілю, два анестезіологічних відділення з ліжками для новонароджених і для дітей старшого віку. Функціонує анестезіологічне відділення без ліжок з операційним блоком (вісім операційних залів), відділення гіпербаричної оксигенації, реабілітаційне, функціональної діагностики, денний стаціонар для гастроентерологічних хворих, лабораторне і рентгенологічне відділення, консультативна поліклініка.

Здоров’ям пацієнтів опікуються понад 1 000 працівників лікарні.

Щорічно: 16 000 пацієнтів лікуються в стаціонарі; 

80 000 – відвідують поліклініку; 7 000 – консультуються у приймальному відділенні; 3 000 операційних втручань; 350 виїздів неонатологічної бригади; 300 дітей лікується у відділенні реанімації для новонароджених, а близько ста оперують.

На базі лікарні функціонують 9 міських спеціалізованих центрів. Наймолодші підрозділи лікарні – нейрохірургічна служба та реанімація новонароджених.

Сьогодні “Пошта” запитує своїх співрозмовників, як вони оцінюють роботу Львівської міської дитячої клінічної лікарні? 

Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради:

Олександр Максимчук, президент Асоціації благодійників України, член опікунської ради Львівської міської дитячої клінічної лікарні:

- Вважаю Львівську комунальної міську дитячу клінічну лікарню кращою у Західному регіоні! Передусім мова про якісне управління головного лікаря Дмитра Квітa, який є успішним та вмілим керівником в сучасних економічних умовах та деградуючої медичної галузі загалом. Він сміливо поєднує консервативний стиль управління з інноваційністю. Мова про наявність найсучаснішої служби інтенсивної терапії для новонароджених і для старших дітей, нові відділення ЛОР, нейрохірургії, принципово нове за формою і змістом відділення реабілітації.У лікарні є добрий баланс досвідчених лікарів та молодих докторів, які є носіями нового стилю в медицині. Наприклад, саме завзятість та настирливість молодих лікарів дозволила лікарні успішно розпочати впровадження електронної історії хвороби, що докорінно змінює відносини в колективі та між персоналом і пацієнтом. Бажаю успіху і сміливості завершити цю справу і стати добрим прикладом для інших. Сподіваюсь, що найсучасніший телемедичний центр, який цього року відкривається у лікарні, дозволить лікарям більше навчитися, а пацієнтам отримати консультації в провідних медичних центрах світу.На жаль, пацієнт у сучасних умовах несе на своїх плечах левову частку витрат на лікування. Впевнений, що у цій лікарні ці витрати в більшості мають шанс бути ефективними та корисними для відновлення та збереження здоров'я. Лікарня має перед собою широке поле для покращення - потрібно вдосконалити хірургічну службу, є амбітна мета впровадження кардіохірургічної допомоги для новонароджених.Кожного разу, коли заходжу в лікарню, заходжу з приємним трепетом, бо вона виглядає справжньою доброю лічницею, в якій народжується надія. Бажаю працівникам зберегти та примножити цей дух! - Знаю про роботу кожної української лікарні, адже в нас є програма „Від лікарні до лікарні". Роботу Львівської дитячої міської лікарні, оцінюю як найкращу! З точки зору організації роботи з пацієнтами, навіть елементарні речі: медичні карточки, гардероб, свідчать проте те, що медики хвилюються за пацієнтів і імідж лікарні. Тут працюють високваліфіковані медики, добрі, мудрі і порядні люди. Зичу, аби лікарня залишалася, як мінімум на такому високому ж рівні як нині, розвивалася і приймала участь у нових цікавих проектах!  

Михайло Хміль, народний депутат України, член комітету з питань соціальної політики та праці ВРУ: 

Людмила Шекета, головний лікар міського комунального клінічного пологового будинку №1, голова комісії медицини, освіти і соцзахисту Львівської міськради: 

- Хочу відзначити фаховий рівень працівників Львівської міської дитячої  лікарні. Мені самому доводилось двічі із донькою звертатись туди. І я вдячний лікарям за оперативну допомогу, яку нам надали!Відгуки, які я чув від інших людей, також свідчать про дуже високий рівень лікарів цього медичного закладу.Тому з нагоди його 20-річчя хочу побажати фахівцям, які там працюють, і надалі зберігати високу відданість своїй справі! Нехай лікарі продовжують допомагати дітям, професійно виконуючи свою роботу!Також хочу побажати керівництву лікарні зберегти цей заклад. Адже розумію, що держава нині не забезпечує медичні заклади на належному рівні, держава, на жаль, не цінує працю лікарів. - Наш пологовий будинок дуже тісно співпрацює з Львівською міською дитячою клінічною лікарнею. Зокрема малюків, які народилися передчасно чи хворі і потребують лікування та виходжування, ми одразу скеровуємо до цієї лікарні. Загалом оцінюю роботу колективу дитячої клінічної лікарні на відмінно! Колектив досвідчений, професійний, вони насправді дуже добре виконують свою роботу!З нагоди 20-ти річчя лікарні бажаю всім її працівникам міцного здоров'я і терпіння та всіх благ! Знаєте, коли хворий одужує, то лікар усміхається, бажаю, щоб вони частіше усміхалися, аби хворі швидко одужували! 

Ігор Герич, професор хірургії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького: 

Борис Алексєєнко, заступник головного лікаря з економічних питань Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні:

- Міська дитяча лікарня Львова серед лідерів в Україні, а її колектив працює фахово та відповідально. Ця лікарня динамічно розвивається, має добрі перспективи, великий потенціал і набрала хороший темп росту. Добре, що цей медичний заклад впроваджує нові напрямки. Її головний лікар, Дмитро Квіт, згуртував кращі кадри і створив єдину команду. Колектив лікарні склав клінічну і наукову традиції галицької медицини. У лікарні гарна та доброзичлива атмосфера.  Добре, що ця лікарня користується увагою з боку міської влади. Щиро зичу колегам-медикам міцного здоров'я, невичерпної енергії та нових здобутків, рости і рухатися далі!  - Хоч лікарня святкуватиме своє 20-річчя, у цих стінах я працюю 22 роки - від самого початку будівництва, завезення апаратури і медичного інвентарю. Проте я такий не один - від початку функціонування закладу й досі на благо лікарні віддано працюють ще чимало людей, зокрема, завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Ігор Лукасевич, терапевт Сергій Тирнов, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Федір Осим, рентгенолог Олег Шадрін, педіатр Віктор Чарун та хірург Роман Мандзюк.Зародження лікарні відбувалося на моїх очах. Тому оцінюю роботу нашого закладу як дуже хорошу, адже тут є внутрішній порядок, працюють висококваліфіковані працівники. Щороку у нашій лікарні лікується від 15 до 17 тис. дітей, багатьом із них лікарі врятували життя!До речі, на лікування до Львівської міської дитячої клінічної лікарні приїздять пацієнти не лише зі Львова та районів області, а й із Києва, Волині та Закарпаття. З нагоди 20-річчя міської дитячої клінічної лікарні всьому колективу бажаю міцного здоров'я, благополуччя, всіляких хороших надбань та успіху в роботі на благо, здоров'я усіх наших маленьких пацієнтів!

Василь Обаранець, головний лікар 8-ї клінічної лікарні Львова:

Христина Стегній, асистент стоматолога:

- Це одна з найкращих лікарень Львова! За 20 років роботи лікарня  має сформований колектив, який добре справляється з поставленими перед ними завданнями. Це  потужна лікарня з великою перспективою!Лікарню з часу її заснування очолює Дмитро Квіт, який від періоду становлення клопочеться про її розвиток. Бажаю, щоб лікарня розвивалась, щоб колектив, який там працює, відчував свою єдність та силу! Звісно, щоб усі працівники були здоровими і щасливими! - Роботу міської дитячої лікарні оцінюю досить добре. Моя маленька донечка мала алергічну проблему, яку ніхто не міг мені допомогти вирішити. Саме фахівець лікарні Світлана Вікторівна Єфімова дуже допомогла мені у цьому. Причину знайти вдалось не одразу, проте мені сподобались її фахові дії - від пошуку причини проблеми до призначеного лікування. З нагоди 20-річчя медичного закладу колективу лікарні хочу побажати, щоб поменше було маленьких пацієнтів і всіх вдавалось вилікувати! Нехай професіонали лікарні отримують гідну зарплатню і мають для роботи високотехнологічну сучасну апаратуру! 

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9505 / 1.67MB / SQL:{query_count}