Яким запам’ятався 2012-й колективу “Львівської Пошти”

Ольга Хворостовська, випусковий редактор, керівник відділу соціальних новин:

Андрій Бурда, керівник відділу місцевих новин:

- Кожен рік приносить нам миті радості і натхнення, смутку і переживань, мрій і невдач. Рік, що минає, - не виняток. І не так важливо, чим він нам запам'ятався - рекордними морозами, спекотними виборами, здійсненням особистих планів чи оголошеним кінцем світу. Важливо, чого він нас навчив, чи стали ми мудрішими, виваженішими, чи навчилися спокійніше ставитися до політичних обіцянок і сенсаційних повідомлень, цінувати себе і не розмінюватися на дрібниці, шанувати своє здоров'я, бачити поряд себе Ближнього, який потребує нашої уваги і допомоги. Нехай прийдешній рік приносить нам більше радості, душевного тепла, миру, любові, надії. Щоби навіть у хвилини випробувань ми мали відвагу залишатися Людьми, зберігати спокій і мудрість. І, навіть якщо не бачимо світла в кінці тунелю, ми знали напевне, що воно є і треба рухатися вперед. Аби ми уміли бачити, чути і розуміти тих, хто поряд із нами, навчилися радіти разом із ними. Тоді радості у нашому житті стане значно більше... - Рік, що минає, був для мене особливо успішним. Значна частина 2012-го минула у різноманітних подорожах, а всі вихідні осені фактично жив у поїзді "Львів-Київ". Нашу столицю полюбив ще більше після того, як побував у Москві.Прикро, але цього року відчувалося, що Львів, маючи імідж вишуканого міста, деградує: масове знищення пам'яток, машини на тротуарах, зрусифікована молодь та все більша байдужість людей до того, що відбувається навколо. Так було й раніше, але останнім часом як ніколи помітно, що Львів перетворюється на територію для споживацтва, де не діють ні юридичні, ні моральні закони, а все вирішують багаті родичі.Подією року стало Євро-2012, яке подарувало вибух позитивних емоцій. Особисто для мене, далекого від футболу, це свято було найкращим з-поміж тих, що відбувалися у нашому місті за мого життя.   Відкриттям став Крим, а ще мешканці Східної України загалом, які мене здивували своєю привітністю та неймовірною цікавістю до української мови. Я не очікував на Сході побачити стільки патріотичної проукраїнської молоді. На державному ж рівні найбільшим досягненням влади вважаю ухвалення закону про повну заборону куріння в кафе та ресторанах.  Це, для мене, мабуть, єдине відчутне покращення у нашій країні в 2012-му. Читачам "Пошти" бажаю у скрутний час терплячості та вміння радіти дрібницям, з яких складається наше повсякдення. А ще не чекати на доброго дядечка, а самостійно змінювати життя.  

Марічка Ільїна, редактор арт-відділу:

 Вікторія Дворянин, журналіст відділу соціальних новин:

- 2012-й був дивовижним! Незрозумілим, складним, конфліктним, а часом навіть абсурдним, але, незважаючи на всі прикрощі, чудовим у своїх несподіваних перемогах. Попри складні та брудні вибори, безперервні владні "пакращення", абсурдність "мовного" та "валютного" законопроектів, залізничну катавасію із потягами й останнє чудо техніки Хюндай, 2012-й, всупереч усім бідам, подарував моменти тріумфу для України! Здійснилося чимало мрій: світ відкрив для себе галицького Мікеланджело - Йогана Георга Пінзеля таки привезли до Лувру; наших письменників як почесних гостей запросили на фестиваль Європейських літератур, де читачі вистоювали годинні черги лише аби отримати автограф; українські кінострічки показали на кращих світових кінофестивалях, і з більшості з них вони поверталися з відзнаками та перемогами. Світ чув про нас, обговорював, вивчав та знайомився, відкривав Україну для себе. І це - найбільша наша перемога! Саме наша і лише наша, всупереч усім перепонам, відсутності фінансування та підтримки, всупереч байдужості й бездіяльності. Нас лякали, затримували, топтали принципи і мову, забороняли, погрожували й лякали всім, чим можна, навіть кінцем світу... А ми з черговими перемогами поверталися до України, досягаючи все нових вершин, ставили рекорди, дивували всю планету і навіть самих себе!Саме тому хочу побажати всім, аби у новому 2013 році ми покладалися лише на себе, а нам просто не заважали іти до мети. Вірте у власні сили, таланти, мрії та сподівання, тоді вони неодмінно збудуться, бо ми дивовижні й можемо все, особливо коли ми разом!  - Цей рік був сповненим різноманітних несподіванок та не завжди приємних сюрпризів. Проте завше знаходяться люди і події, які дарують позитив і віру в краще. Підсумовуючи цей рік, можу з впевненістю сказати: аби подарувати хороший настрій оточуючим, не потрібні мільйонні статки. Іноді достатньо великого бажання та впевненості у власних вчинках. У новому році хотілося б побажати кожному побільше позитивних новин та подій як в особистому, так і в суспільному житті. Бажаю знаходити щось хороше у кожному дні, не занепадати духом та не опускати руки у складних ситуаціях. А ще брати приклад із тих, хто, не маючи статків чи повноцінного здоров'я, вміє сповна насолоджуватися життям. Не забувайте про своїх рідних і близьких, говоріть більше теплих слів своїм батькам та коханим, допомагайте потребуючим та не жалійтеся на життя. 

Наталія Мельник, журналіст відділу місцевих новин: 

Роман Шарій, журналіст відділу політики:

- Рік, що минає, був досить складним, але не можу назвати його невдалим. Я закінчила університет і прийшла працювати в нашу газету. Я отримала класний колектив, улюблену роботу та колосальний досвід, проте багато чого ще не встигла зробити. Тому сподіваюся, що рік Змії, стане справді успішним не лише для мене, а й для нашої держави. Що всі біди, незгоди та кризи залишаться в минулому, а змія, тварина мудра та виважена, наділить цими рисами нашу владу. Бажаю всім нам душевної рівноваги, натхнення для роботи й фінансів для відпочинку! І, звісно ж, всім зичу веселих свят та смачної куті!  - Рік, що минає, охарактеризувався жорстокими політичними баталіями, які принесли українцям лише роздратування та, на жаль, поглибили розчарування у багатьох. Тож нині хочеться побажати нашим можновладцям взятися за розум, а всім українцям - нарешті відчути себе реальним джерелом влади в державі і чинити відповідно. Адже ніхто за нас не творитиме наше майбутнє, майбутнє наших сімей, родин та України в цілому. Тому бажаю всім у наступному році, і не тільки, здійснювати свої мрії та реалізовувати плани. Нехай наші старання завжди винагороджуються. Вітаю із прийдешнім Новим роком та різдвяними святами!

Наталія Пиртик, журналіст відділу економічних новин:

Ольга Лех, журналіст відділу місцевих новин:

- На жаль, приємного в українській економіці у 2012-му було небагато. Весь рік українці відчували "покращення". Дуже болісно вдарила по кишені цінова політика уряду. Подорожчало майже все, від послуг житлово-комунального господарства до продуктів харчування. Скажу навіть більше: підвищення цін не припинилося, його слід чекати й у новому році. Наприклад, з першого січня підвищать ціну на газ для населення. Непоганий новорічний "подарунок"... Цього року нікому так і не вдалося з'ясувати, що чекає на українську гривню. Щоправда, наприкінці року ми таки отримали аж три бюджети (державний, обласний і міський)! Та ці фінансові кошториси мають небагато позитивного. Зважаючи на їх зміст, не важко спрогнозувати, що у 2013-му ми отримуватимемо підвищену аж на 13 грн зарплату, віддаватимемо численні борги і їстимемо дорогі та не надто якісні продукти. Проте наприкінці року згадуймо лише приємне та позитивне. Читачам нашої газети та всім українцям загалом бажаю міцного здоров'я, кохання, гарного позитивного настрою та успіху. Пам'ятайте, що ваше майбутнє залежить лише від вас! Нехай ваші мрії завжди визначають його! Робіть завжди те, чого ви дійсно хочете, довіряйте людям, будьте об'єктивними і справедливими до тих, кого любите, з ким працюєте. Не говоріть про людей за їх спиною, будьте відвертими, простими та ніколи нічого не бійтеся! З Богом у Новий 2013-й рік!!! - Рік 2012-й: нам привезли Моне, ми показали світові Пінзеля. Неможливо забути масштабний, багатолюдний Форум видавців, що відбувся у Палаці мистецтв. Там, як ніде, відчувалося, яку вагу має слово. У червні ж нас усіх захопив футбольний карнавал під назвою Євро-2012. І це лише перші спогади про рік, що минає. Якщо говорити детальніше, певно й газети не вистачить. Лише дві доби нас відділяє від Нового 2013-го року. Дорогі читачі, у новому році бажаю якісних новин, вартих вашої уваги! Зичу не втрачати нагоди кудись поїхати відпочити чи побачити щось цікаве! Будьте відкритими світу, говоріть про свої почуття! Не забувайте друзів, нехай вони у вашому житті будуть на другому місці після сім'ї, а не на третьому після роботи! І, врешті-решт, дозвольте собі бути щасливими! З прийдешніми вас святами! Нехай кожен наступний день буде кращим, ніж попередній! Пустіть у свої серця різдвяну казку!      

Андрій Левківський, журналіст відділу спорту:

 
- 2012-й був радше роком невиправданих очікувань. Спершу очікували Євро-2012, яке мало стати величезним проривом до Європи. Чемпіонат відбувся, а двері в Європу для нас закрилися ще щільніше. Згодом була Олімпіада, від якої, враховуючи попередні успіхи і кількість грошей, виділених на підготовку, очікували зливу нагород для українських спортсменів. Але за два тижні олімпійських баталій з'ясувалося, що в українському спорті не так вже й добре все складається. Шанувальники братів Кличків чекали на кожен бій цих боксерів. Але, попри перемоги українців, задоволення від поєдинків мало хто отримував. Ми очікували результатів парламентських виборів, які мали б покращити ситуацію в країні -  знову ці очікування не виправдалися. Ми чекали на кінець світу, а він, як з'ясувалося, переноситься на інші роки. А тепер ми очікуємо 2013-й рік.Сподіваюся, що він стане роком здійснення мрій. Що "Шахтар" переможе у Лізі чемпіонів, а хтось із трійки українських представників у Лізі Європи отримає  трофей. Що наша національна збірна з футболу проб'ється до чемпіонату світу в Бразилії, а хокеїсти здобудуть путівку на Олімпіаду в Сочі. Що ситуація в країні нарешті зміниться, і бажано на краще. Адже, на щастя, мріяти нам ніхто не забороняє. І мрії інколи здійснюються.   
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8011 / 1.69MB / SQL:{query_count}