Новорічний транспортний “подарунок”

Чого ви очікуєте від нової схеми руху автобусів у Львові? 

Чого ви очікуєте від нової схеми руху автобусів у Львові? 

Від початку 2012  року у Львові розпочнеться велика транспортна революція – запрацює нова схема руху громадського транспорту. Нова транспортна мережа обіцяє вирішити проблеми, які так давно допікають пасажирам львівських маршруток.

Чиновники обіцяють, що з нового року в місті не буде переповнених автобусів, поменшає корків, а кожен маршрут курсуватиме за чітким графіком. Натомість перевізники запевняють: новорічний “подарунок” від міського управління транспорту та зв’язку може стати не надто приємним. Розробники схеми не врахували головного – пасажиропотоків на конкретних маршрутах.

Сьогодні “Пошта” запитує у читачів, чого вони очікують від нової схеми руху автобусів у Львові? 

Валерій Веремчук, депутат Львівської міської ради, фракція НРУ:

Тарас Балда, викладач факультету ЛНУ ім. І. Франка:

- Ми ставили завдання оптимізувати рух транспорту у Львові, добитися кращого комфорту для пасажирів за рахунок введення нових великогабаритних автобусів, які б були ще й безпечнішими. З іншого боку - зменшити кількість автобусів у місті. Ті маршрутки, які є сьогодні,  створюють дуже багато проблем - згадаймо вічні корки і ДТП. Третє завдання - зберегти вплив на перевізників у частині виконання їхнього графіка, бо нині є серйозна проблема, коли водії не виїжджають у вечірній час на маршрути, оскільки це для них нерентабельно. Але в цей час людям потрібно ще добиратися в різні кінці міста. Це важливо для львів'ян та гостей міста. Треба напрацювати таку схему співпраці із перевізниками, щоб була можливість впливати на них або карати, якщо на це є причини. У контексті цих завдань фахівцями університету "Львівська політехніка" й була напрацьована нова транспортна схема. Ті проблеми, які є сьогодні, мали б бути вирішеними після введення у дію цієї схеми. Ви знаєте, що вже кілька років поспіль перевізники у Львові є поза правовим полем. Вони працюють з порушенням усіх норм чинного законодавства. Тому схема має завдання перевести діяльність перевізників у правове русло.  - Нова схема руху маршруток у Львові наразі викликає бентежні передчуття. На словах і на папері все виглядає доволі зрозумілим, але як то буде на практиці - важко сказати. Великі і комфортні автобуси - це, безумовно, плюс. Але вже сьогодні спостерігаючи за тим, які затори "гармошки" створюють на вузеньких вуличках міста, виникає підозра, що швидкість руху (а разом із нею час на добирання) сповільниться. Але, як кажуть, тільки під лежачий камінь вода не тече, і ситуацію з перевізниками якось треба вирішувати.

Богдана Дробина, бухгалтер:

Юрій Залізняк, кандидат філологічних наук, журналіст:

- Покладаю на впровадження нової транспортної схеми великі сподівання. Дуже потішило запровадження нових сучасних великих автобусів. І якщо те, що мала можливість бачити на папері, належним чином упровадити в життя, є надія, що користуватися громадським транспортом у Львові стане простіше, а на роботу не доведеться добиратися розбитою розвалюхою. Мешкаючи в Рясне-2, не знаходжу аргументів на захист теперішньої транспортної схеми. Вважаю, що перешкоджають запровадженню нової схеми ті, хто боїться втратити дохід, адже кількість перевізників значно зменшиться.  - Попри плани надалі жити у Львові і мрію у скорому часі насолоджуватися європейського рівня транспортом, не надто вірю у те, що диво станеться уже наступного року. Справа в тім, що якої б якості машини не вийшли на маршрути і яких глибин мудрість не намалювала б нові схеми, за кермом і в чиновницьких кабінетах будуть сидіти ті люди, на яких принципи будь-яких реформ не поширюються за визначенням. Подібно до того, як інші новації у країні, що називаються реформами (пенсійна, судова, медична), мають справу зі старим "людським матеріалом", який, незалежно від статусу, не хоче визнавати, що потребує морального, етичного реформування, яке єдине може слугувати запорукою пришвидшеної зміни сучасного стану справ. Те саме можемо очікувати і від реформування транспортної системи Львова, бо навіть якщо уявити, що водіям, працівникам підприємств та чиновництву можна так само легко поміняти світогляд, як автопарк чи дорожнє покриття, то справа з користувачами - пасажирами того транспорту - є значно складнішою. І не тому, що їх є більше, важче вгадати, які пасажиропотоки, де і коли саме вони утворюватимуть, а тому що старий світогляд користування транспортом надто міцно віржавів на всіх рівнях суспільної свідомості і косметичним ремонтом тут не обійтись.
   

Лілія Сахон, студентка:

 

Тарас Назарук, журналіст

- Очікую передусім розробки нормального розкладу і правил прибуття та відбуття. Скажімо, до мене додому їде, для прикладу, тільки 63-тя маршрутка. Я приблизно знаю, о котрій вона на зупинці. Але буває, що стою пізно ввечері, а водій просто не їде вже... а ще тільки 10 година вечора. Насправді, я звикла до номерів маршруток, тому буде трохи важко перейти на нові, але, думаю, звикнемо. Було б добре, якби трохи розвантажили центр міста, щоб не було стільки корків, бо можна простояти в них із півгодини і спізнитись. Переконана, усі зміни на краще, навіть у транспортній системі. - Від нової транспортної схеми очікую розвантаження вулиць від надмірного трафіку. Було б добре, щоб існувала система одного квитка для всього громадського транспорту і варість поїздки вираховувалась за її тривалістю. Сподіваюсь, що перевізники (можливо місто теж має на це вплив) почнуть ставити вищі вимоги до водіїв. Бо набридло, коли тебе везуть, як худобу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8187 / 1.62MB / SQL:{query_count}