Нельотний вівторок

Зі 7 квітня на один день у тижні у Львові скасують усі авіарейси, аби закінчити реконструкцію злітної смуги до 2012 року

Зі 7 квітня на один день у тижні у Львові скасують усі авіарейси, аби закінчити реконструкцію злітної смуги до 2012 року

З початку квітня у Львові обмежать рух літаків у зв’язку з ремонтом злітної смуги. Як пояснив “Пошті” Олександр Загрева, генеральний директор державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Львів”, вівторок обрали тому, що у цей день у місті приземляється і відлітає найменше літаків. У середньому щодня у Львові прибуває більше восьми літаків, а у вівторок – сім.

– Розпорядження про скасування рейсів у вівторок підписали у Кабінеті Міністрів України. Ми були змушені обрати один день, аби виділити час на реконструкцію, – коментує Олександр Загрева. – Про збитки у цьому випадку говорити поки що зайве. Краще сказати, що це своєрідна втрачена вигода.  Після закінчення робіт аеропорт матиме більше можливостей.

Літаки не зможуть приземлитися тут у вівторок, а в інші дні довжина смуги буде зменшена з 2310 метрів до 1613 метрів. Тому зараз львівський аеропорт веде перемовини з авіакомпаніями, аби останні переходили на літаки з коротшим зльотом і посадкою.

Як інформує Українська правда, авіакомпанія “Lufthansa” вже скасувала рейси Львів – Мюнхен у вівторок, а щоденну частоту польотів повернуть після закінчення будівельних робіт в аеропорту. Скасування рейсів Львів – Відень підтверджують у “Austrian Airlines”. Польська компанія LOT, яка щоденно здійснює рейси до Варшави, змінила тип літаків, які літають до Львова, на менші за об’ємом та місткістю. А ось “Turkish Airlines” ще остаточно не  визначилися щодо обмеження польотів.

За неофіційними повідомленнями, авіакомпанія прагне літати на компактнішому літаку “Airbus A319”, однак остаточне рішення залежатиме від спеціального спорядження в аеропорту під час реконструкції. “Wizz Air Ukraine” використовує 180 місцевих “Airbus A320”, тож не буде переносити рейси в сусідні міста. Наразі, поки компанія не змінила тип літаків, продаж квитків цієї авіакомпанії в усіх трьох напрямках зі Львова припинили. Нагадаємо, раніше всі рейси зі Львова без пояснення причин скасували Міжнародні авіалінії України.

За словами Олександра Загреви, реконструкцію злітної смуги закінчать до початку 2012 року і коштуватиме вона, за попередніми підрахунками, мільярд гривень. Реконструкцію термінала обіцяють закінчити у листопаді, вартість її теж один мільярд гривень.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7976 / 1.54MB / SQL:{query_count}