Комендантська година по-львівськи

У Львові планують запровадити комендантську годину

У Львові планують запровадити комендантську годину. Як розповіла “Пошті” Мар’яна Мавдрик, начальник кримінальної міліції у справах дітей міського управління міліції, запровадження регламенту стосуватиметься тільки неповнолітніх. Діти до 18 років змушені будуть або сидіти вдома, або гуляти містом разом із батьками. Взимку хочуть встановити комендантський час після 22 години, а влітку – після 23-ї. Таким чином вдасться поліпшити ситуацію зі злочинністю у місті.

– Запровадження корисне для дітей, адже саме підлітки найчастіше стають жертвами грабіжників чи ґвалтівників, вони більше довіряють людям, – розповіла Мар’яна Мавдрик.

Натомість, за словами Руслана Кошулинського, депутата ЛМР, від комендантської години для неповнолітніх у Львові, найвірогідніше, доведеться відмовитись. Як повідомив депутат, це питання вони порушували на зустрічах із мешканцями.

Проте в усіх районах Львова майже більшістю висловлювались проти такого нововведення. Нагадаємо, що зараз правоохоронці пильнують, аби неповнолітні не відвідували нічних закладів, у яких вони не мають права перебувати.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8827 / 1.52MB / SQL:{query_count}