Нема маркування – нема автобусів!

Львівська міська рада вже отримала перші 15 автобусів у рамках підготовки до чемпіонату футболу Євро-2012

Львівська міська рада вже отримала перші 15 автобусів у рамках підготовки до чемпіонату футболу Євро-2012. Щоправда, наразі вони стоять на складах ЛАЗу. Підприємство не має наклейок із логотипом чемпіонату, без яких машини не мають права пускати на маршрути. Тож нові автобуси до Євро-2012 на львівських вулицях з’являться не раніше ніж через 2-3 місяці.

“Автобуси стоять досі на заводі з однієї простої причини – тому що був лист від Національної агенції (з підготовки Євро-2012 – “Пошта”) про те, що на всіх автобусах повинна бути наклейка чи маркування з логотипом Євро. Нині автобусний завод не має тих плівочок – вони нам гарантують, що впродовж 2-3 місяців наклейки будуть і вони їх наклеять”, – розповіла Наталія  Павлюк.

Посадовець зазначила також, що Львовом уже курсує один автобус з відповідними наклейками і решта автобусів матимуть такий самий вигляд. Нагадаємо, торік 30 грудня депутати Львівської міської ради затвердили кредитний договір між ВАТ “Державний ощадний банк України” і Львівською міськрадою, який передбачає закупівлю автобусів і тролейбусів до Євро-2012. Загальна сума кредиту – 276 млн грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8630 / 1.52MB / SQL:{query_count}