На 82-х зі 111 львів­ських перехресть фахівці виявили  перевищення норм забруднення повітря викидами від автотранспорту. За словами Леоніда Назаренка, заступника директора ЛКП “Адміністративно-технічне управління” ЛМР, найбільш забрудненим є повітря на перехрестях проспекту Чорновола з вулицями Під Дубом, Хімічною, Городоцькою, перехрестя вулиць Стрийська – Наукова – Хуторівка, вулиць Виговського – Кульпарківська і вулиць Личаківська – Тракт Глинянський.

При цьому перевищення гранично допустимої концентрації діоксиду азоту виявили на 82-х перехрестях (від 1,1 до 3,4 раза), оксиду вуглецю – на 76-ти перехрестях (від 1,1 до 2,6 раза), оксиду азоту – на двох перехрестях (в 1,1 раза).

Крім того, фахівці провели перевірку забруднення повітря на 549-ти дитячих майданчиках Львова, в результаті якої виявили сім майданчиків, на яких перевищено концентрацію шкідливих речовин. Три з них розташовані у Сихівському районі, два – у Галицькому та по одному у Личаківському та Шевченківському районах. За словами Леоніда Назаренка, після того, як ці об’єкти були взяті під контроль, а причини забруднення повітря – ямковий ремонт доріг, збільшення потоку автотранспорту біля дитячих майданчиків – були усунені, повторний аналіз засвідчив, що на трьох майданчиках Сихівського району повітря є безпечним, а незначне забруднення повітря зафіксовано на дитмайданчику у Галицькому районі – пл. Різні, 12, та у Шевченківському районі – вул. Хімічна, 22.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8314 / 1.53MB / SQL:{query_count}