“Спрут” на Різдво

“Львівводоканал” просить повернути старі борги. А щоб було переконливіше, у січні Львів відвідає “Спрут”. Окрім цього, наступного року до роботи з боржниками залучать приватні колекторські фірми

“Львівводоканал” просить повернути старі борги. А щоб було переконливіше, у січні Львів відвідає “Спрут”. Окрім цього, наступного року до роботи з боржниками залучать приватні колекторські фірми.

Стан розрахунків львів’ян за воду у листопаді становив 93%. Однак на сьогодні навіть 100% збір коштів не забезпечує покриття  видатків підприємства, стверджують у “Львівводоканалі”. Аби підтримувати цілодобове водопостачання, вчасно розрахуватися з енергетиками та закупити матеріали для ліквідації аварій, “Львівводоканалу” необхідно віднаходити додаткові кошти. Відтак, єдиним резервом, крім 100% планових платежів, є старі борги мешканців.

– За останні два роки, відколи розрахунки відбуваються через ЛКП, львів’яни недоплатили 6 млн грн. Це великі кошти, і ми будемо повертати їх за допомогою фахівців “Полтававодоканалу”, залучати колекторські фірми, подавати до суду на примусове стягнення боргу, – зазначив Мирослав Заплатинський, директор ЛМКП “Львівводоканал”.

“Львівводоканал” попереджає абонентів, які заборгували за шість та більше місяців, про загрозу відімкнення від каналізації. Відновлюватимуть водовідведення лише за умови повної сплати боргу та оплати 250 грн за підключення. Фахівці з “Полтававодоканалу” працюватимуть у Львові два тижні. Тому тим, хто не встигне сплатити борги, доведеться жити без води та каналізації до наступного приїзду полтавчан у квітні. Нагадують львів’янам і про те, що 31 грудня більшість банків у місті не прийматимуть платежі, тому оплатити послуги потрібно вчасно.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8074 / 1.53MB / SQL:{query_count}