Опалювальний сезон почати невідкладно

Початок опалювального сезону в Україні зумовлює не температура, а влада. Учора стало відомо, що Кабінет Міністрів розпорядився невідкладно розпочати в Україні опалювальний сезон

Початок опалювального сезону в Україні зумовлює не температура, а влада. Учора стало відомо, що Кабінет Міністрів розпорядився невідкладно розпочати в Україні опалювальний сезон. Відповідне доручення підписав перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв.

До такого рішення урядовця змусило різке зниження температури. Чому керівники облдержадміністрацій не могли самостійно розпорядитися почати опалювальний сезон – невідомо.

“Голові Ради міністрів Автономної республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також Мінжитлокомунгоспу, Мінпаливенерго, Мінрегіонбуду, Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров’я і НАК “Нафтогаз України”, а також іншим керівникам центральних органів виконавчої влади доручається розпочати опалювальний сезон у житловому фонді й, у першу чергу, на об’єктах соціальної сфери – в дитячих садках, школах та установах охорони здоров’я”, – йдеться у рішенні віце-прем’єр-міністра.

Традиційно опалювальний сезон в Україні починається 15 жовт­ня.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8353 / 1.52MB / SQL:{query_count}