Ремонти, болото, корки…

Попри негоду, у Львові починають реконструкцію чергових вулиць

Попри негоду, у Львові починають реконструкцію чергових вулиць

Львівські дощі не лякають чиновників Ратуші. Наступного тижня  почнуть замощувати вул. Театральну та Рилєєва, а також частину просп. Свободи. Окрім цього, заплановано провести тендер на право реконструкції вул. Липинського, яку теж ремонтуватимуть цього року. 

Як повідомили у прес-службі міськради, на вул. Театральній вирівняють бордюри та замостять бруківкою ділянку від готелю “Леополіс” до вул. Вірменської. А на вул. Рилєєва перемостять дорожнє покриття та відремонтують технічний тротуар. На цих дорогах замостять власну бруківку, а також частково ту, яку знайшли під час реконструкції на вул. Стрийській. Роботи триватимуть до кінця наступного тижня.

Окрім цього, сьогодні мають почати реконструкцію просп. Свободи на ділянці від просп. Шевченка до Коперника – її теж замостять бруківкою. Триватимуть роботи щонайменше тиждень. Водночас, за словами Мирослава Саєвського, директора ПП “Сантехбудмеханізація”, з понеділка нарешті відкриють для руху просп. Свободи. Йдеться про ділянку від вул. Кн. Романа до просп. Шевченка. Щоправда, влада обіцяла це зробити до 15 вересня.

– Ми дійсно планували відновити рух раніше, однак бруківка повинна трохи “встоятися”, тому відновимо рух лише в понеділок. До того ж залишається ще багато невиконаних робіт, які не стосуються проїжджої частини. Йдеться про тротуари і деякі інженерні мережі. Тож загалом об’єкт ми плануємо здати до 6 жовтня, – запевнив Мирослав Саєвський.

Щодо інших об’єктів, на яких зараз тривають ремонти, то, за словами Ігоря Фалюти, начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради, до 15 жовтня все має бути завершено.

– Зараз працюємо на вул. Городоцькій – підготували до асфальтування одну смугу від межі міста до Скнилівського мосту. З понеділка будемо асфальтувати. Після завершення робіт закриємо другу смугу дороги. Загалом до 15 жовтня маємо завершити роботи на цій ділянці вул. Городоцької аж до вул. Виговського. Завдяки запровадженню цілодобового режиму роботи на просп. Чорновола плануємо завершити швидше, себто до 1-го, а не 4 жовтня, як попередньо планували. Ремонти вул. Сахарова і Любінської тривають згідно з графіком, і до кінця вересня їх мають завершити. Цього року ще плануємо розпочати роботи на вул. Липинського на ділянці від Чорновола до Хмельницького, але їх ремонт триватиме не довше ніж до середини жовтня, – упевнений посадовець.

Нагадаємо, минулорічні пізні ремонти цього року створили проблеми міськраді. Зокрема, на вул. Стрийській спеціально для водопроводів шляховики під час реконструкції доріг проклали під асфальтом так звані пенали. Однак через те, що ремонтували вулицю пізно восени, там, де заклали пенали під інженерні мережі, утворилися горби. Тож довелось переробляти.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7890 / 1.55MB / SQL:{query_count}