Місто об’їздів

Від початку тижня вулиці Львова перетворилися на суцільний затор. Відтепер водіям треба об’їжджати вулицю Князя Романа та площу Галицьку

Від початку тижня вулиці Львова перетворилися на суцільний затор. Відтепер водіям треба об’їжджати вулицю Князя Романа та площу Галицьку. Роботи тут триватимуть до 1 вересня цього року. У міській раді просять водіїв оминати центр міста, однак як саме це зробити, якщо це єдиний шлях, що сполучає різні частини міста, не уточняють.

Тим, хто наважиться поїхати через центр, варто запам’ятати об’їзні шляхи. Отож, тепер на вул. Франка від вул. Левицького до вул. Личаківської організовано двосторонній рух. “Двосторонніми” також стали ділянки: з вул. Саксаганського по пр. Шевченка, а також з вул. Чайковського по вул. Стефаника.

Ще одною новинкою для львів’ян стане факт відкриття центральної площі міста, площі Ринок, для громадського транспорту. Крім того, в рух громадського транспорту внесли такі зміни: увесь громадський транспорт, що рухався проспектом Свободи у напрямку пр. Чорновола, має відтепер рухатися в односторонньому напрямку через вул. Підвальну, вул. Руську, пл. Ринок з правим поворотом на пр. Свободи. Громадський транспорт, що рухався вулицею Коперника, має рухатися по вул. Словацького, вул. Дорошенка, пр. Свободи.  З вул. Коперника у напрямку до пр. Шевченка та Зеленої громадський транспорт рухатиметься через правий поворот на вул. Стефаника. З пр. Шевченка громадський транспорт рухатиметься вулицею Чайковського на вул. Стефаника. На вул. Словацького, Дорошенка та Стефаника тимчасово запроваджено двосторонній рух.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8563 / 1.53MB / SQL:{query_count}