Ремонт надовго…

Ремонт Стрийської затягнеться. Під час зняття асфальту виявили 1600 кв м бруківки.

Ремонт Стрийської затягнеться. Під час зняття верхнього шару асфальту на Стрийській, на відрізку від вул. Володимира Великого до вул. Рубчака, працівники виявили 1600 кв м бруківки. За словами підрядника, знахідка може дещо затягнути ремонт дороги. “Ми точно знаємо, що до вул. В.Великого є бруківка, можливо, вона буде й на інших ділянках дороги, що по суті затягне вчасну здачу об’єкта, але ми сподіваємося, що, незважаючи на це, ми в терміни вкладемося”, – заявив Олександр Добоні, представник фірми-підрядника.

Бруківку, яку знайшли закатану в асфальт, очищають, знімають шар асфальту, і вже очищену передають у ШРП Галицького району. Припускають, що дорога викладена бруківкою тягнеться аж до монументу Слави. Посадовці Ратуші планують її використати при замощенні вулиць у центральній частині Львова.

Нагадаємо, цього тижня у Львові розпочали капремонт вул. Стрийської. Роботи на цій вулиці здійснюватиме турецька фірма “Онур Конструкціон Інтернешнл” у три етапи. На першому етапі ремонтуватимуть дорогу від вул. В.Великого до вул. Рубчака. Об’їзд – вулицею Тролейбусною.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8371 / 1.53MB / SQL:{query_count}