У чергу за номером!

Львівським водіям мопедів варто поспішити із реєстрацією свого транспортного засобу

Цього тижня Державтоінспекція Львова отримала номерні знаки для усіх охочих зареєструвати свого металевого коня.

– До початку липня водії мопедів мають унікальну нагоду зареєструвати свій транспортний засіб без подання документів, що засвідчують, звідки у них цей мопед. При цьому до власників незареєстрованих мопедів не застосовуватимуть жодних адміністративних санкцій, – розповіла “Пошті” Світлана Добровольська, керівник прес-служби УДАІ у Львівській області.

Якщо у вас є мопед, об’єм двигуна якого до 50 см кубічних, спочатку необхідно написати заяву на ім’я начальника управління ДАІ

ГУ МВСУ у Львівській області. Крім того, потрібно подати у відділи реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ такі документи: довідку про технічні параметри (де вказані об’єм двигуна та потужність транспортного засобу) і висновок науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (чи не перебиті номери агрегатів на транспортному засобі, який хочуть зареєструвати). Коли усі необхідні документи у вас на руках, можна йти в управління ДАІ у Львівській області. Там мопед перевірять у базах “Викрадення” та “Інтерпол”, і, якщо не буде зауважень, то на транспортний засіб дадуть висновок про право реєстрації.  

Та це ще не все. Далі треба звернутися у підрозділи ВРЕР за місцем проживання. Саме там ви і зможете отримати реєстраційний талон та державний номерний знак. Світлана Добровольська додає, що процедура реєстрації не займе більше кількох годин, за умови, що у власника є усі необхідні документи.

Натомість, після 1 липня 2010 року за їзду на незареєстрованому мопеді водія чекатиме штраф, а сам транспортний засіб забиратимуть на арешт-майданчик. Розмір штрафів в Державтоінспекції ще не називають, бо наразі нема відповідного роз’яснення з міністерства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8572 / 1.53MB / SQL:{query_count}