В ЄС чи в НАТО?

Львів'яни прихильніше ставляться до ЄС, ніж до НАТО. Так, за вступ України до Європейського Союзу проголосувало б більше двох третин жителів області (67,6 %), якщо б такий референдум відбувся найближчим часом

Львів'яни прихильніше ставляться до ЄС, ніж до НАТО. Так, за вступ України до Європейського Союзу проголосувало б більше двох третин жителів області (67,6 %), якщо б такий референдум відбувся найближчим часом. А вступити до НАТО хочуть лише 60 % мешканців Львівщини. Навіть коли їм запропонували визначитися з питанням "Якби вступ до НАТО був передумовою вступу України до ЄС?", то показник прихильності до Альянсу майже не змінився б.

"Мушу зазначити, що зараз передбачається тенденція невеликого спаду прихильності мешканців Львівської області до НАТО. Якщо у березні поточного року 65 % львів'ян висловили бажання вступити в Альянс, то зараз цей показник становить 57 %. Це швидше пов'язано з тим, що люди, одержуючи інформацію про НАТО чи про так зване ПДЧ, починають більше задумуватися і тому їм важче визначитися," - сказав Олексій Антипович, директор Українського центру вивчення громадської думки "Соціо­інформ".

es.jpg

nato.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8726 / 1.52MB / SQL:{query_count}