Хвали мене, моя губонько...

Міський голова вдруге за рік  хизуватиметься досягненнями

Міський голова вдруге за рік  хизуватиметься досягненнями

Вже цього тижня львів'яни можуть наочно ознайомитися з досягненнями Львівської міської ради. В оселю кожного мешканця міста надійде інформаційний буклет про діяльність виконавчих органів влади за попередні два роки. А обійшлася така "радість" громаді Львова у 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, що з роботою Андрія Садового і його команди  за минулий рік вже озна­йомилися депутати Львівської міської ради. Однак  звіт мера мав понад сотню сторінок і важив понад півкілограма (558 грамів). Натомість звіт, який побачить громада міста, представлять у полегшеному варіанті - кольо­ровий буклет на шістнадцяти сторінках накладом у 200 ти­сяч примірників.

Марічка Ільїна
sadovyj.jpg

Міський голова перед дилемою:  звітувати чи звітувати двічі?

 

На думку Остапа Процика, начальника управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради, бажання мера поінформувати громаду про роботу Ратуші є цілком логічним і закономірним.

 - Це буде звіт зі всіх блоків міської господарки: від житлово-комунального сектору до зовнішніх відносин. На сторінках буклета викладено як позитивні факти роботи міської ради, так і проблеми, з якими вона стикалася протягом цього часу. Не оминуть увагою також плани і перспективні напрями роботи Ратуші, а також прогнозовану динаміку розвитку міста, - розповів Остап Процик.

Щоправда, яким чином  міський голова планує якісно подати львів'янам всі аспекти роботи міської влади на шістнадцяти сторінках і наскільки виправдане таке звітування, не зрозуміло. Адже формат не дасть змоги повноцінно окреслити ситуацію в місті. Тож доведеться викладати лише окремі факти, а ефективність такої інформації доволі сумнівна.

До речі, це не перша спроба Андрія Садового розповісти мешканцям про свої  досягнення. Перед Новим роком у скриньки львів'ян рознесли привітальну листівку від мера, де він особисто вітав їх зі святами. А в навантаження мешканці ознайомилися з "найцікавішими" подіями минулого року, які організовувала Львівська міська рада. Як стверджують у Ратуші, це була особиста ініціатива мера і платив він за неї з власної кишені. Але скільки саме - досі не відомо. Вдруге витрачатися на таке Андрій Садовий не захотів - гроші на новий буклет візьмуть з міської скарбниці.

Водночас, досі не видрукували обіцяне мером щорічне видання міського бюджету, який, вочевидь, набагато краще показав би львів'янам реальну ситуацію в місті, аніж сумнівний буклет з вибраними мерською командою цифрами. Така книжка мала на меті ознайомити громадян з видатками і доходами міста, а також передбачала можливість порівняння запланованого на початку року з результатом. Однак минулорічний  "Бюджет міста Львова на 2007 рік" тиражем 500 примірників видали аж наприкінці літа, коли він фактично втратив актуальність і кілька разів суттєво змінювався. Видання можна  було побачити лише у міських та обласних бібліотеках міста, бібліотеках вищих навчальних закладів і школах Львова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8429 / 1.56MB / SQL:{query_count}