Школа на плаву

Завдяки матеріалу "Левандівська Венеція", надрукованому у "Пошті" від 27 жовтня 2009 р., № 119 (857), міська влада таки ліквідувала аварійну ситуацію з підтопленням підвалу у школігімназії "Гроно", що на вул. Вигоди (мікрорайон Левандівка).

 

Завдяки матеріалу "Левандівська Венеція", надрукованому у "Пошті" від 27 жовтня 2009 р., № 119 (857), міська влада таки ліквідувала аварійну ситуацію з підтопленням підвалу у школігімназії "Гроно", що на вул. Вигоди (мікрорайон Левандівка).

Нагадаємо, ще донедавна два роки поспіль (!) у школі, де навчається 1251 дитина, щодня відпомповували воду з підвалу. Підземні води, підтоплюючи приміщення, загрожували дістатися електрощитової, спричинювали грибок і руйнували будівлю. 2004 року місто допомогло реконструювати шкільний дах. Щоправда, відремонтували його лише на частині будівлі і навіть там не облаштували систему водовідведення. Відтоді дощова вода стікає по будинку і разом з підземними водами підтоплює підвал. Окрім того, проблема підтоплення підвалів не обмежувалася лише школою, а стосувалася каналізаційної системи навколо. Потрібно було чистити стоки, оскільки будівля розташована в ямі, і вода з вулиці теж стікала до підвалу. Після численних звернень у всі можливі інстанції - від Залізничної райадміністрації до начальника управління освіти міста Львова - школі таки виділили кошти на встановлення системи водовідведення. Цього року на рахунки управління капітального будівництва Львівської міської ради, яке є замовником робіт зі встановлення системи, надійшло 208 тис. грн. Незважаючи на це, жодних робіт у школі не проводилося... Проблему частково вдалося вирішити лише після втручання газети "Суботня Пошта".

За словами Наталі Сомик, директора навчально­виховного комплексу "Школа І ступенягімназія "Гроно", після публікації у газеті аварійну ситуацію було ліквідовано.

- "Львівводоканал" почистив водостоки, а також допоміг школі з влаштуванням дренажної системи будівлі, хоча це не входило у їхні обов'язки. Ми їм дуже вдячні за це. Комунальні служби району теж почистили дощоприймачі і провели інші роботи для відновлення ефективного водовідведення навколо школи. Вода з вулиці вже школу не підтоплює. Однак досі не вирішена проблема облаштування системи водовідведення безпосередньо в будівлі - УКБ ще не приступило до робіт, і коли приступить, не відомо, - зазначила Наталя Сомик.

Своєю чергою, Ігор Фальота, заступник начальника УКБ, розповів, що проект із влаштування системи водовідведення у школі зараз перебуває на експертизі.

- Сподіваюся, що до кінця цього тижня вона буде завершена і ми знайдемо підрядника. А для встановлення самої системи необхідно не більше двох тижнів. Тому переживати не потрібно - все буде зроблено! - запевняє чиновник.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8375 / 1.55MB / SQL:{query_count}