Перспектива для винахідливих

Міська влада взялася за плани урочистостей

Міська влада взялася за плани урочистостей

Львівська міська рада оголосила конкурс соціально­культурних проектів на 2010 рік. Свої ідеї відзначень важливих для міста подій, облаштування мистецьких акцій, урочистостей чи інших культурно­соціальних заходів можна пропонувати вже від сьогодні. Завершиться прийом ідей через місяць - 17 грудня. Конкурс проводять уже вчетверте (перший відбувався 2007 року), і при цьому правила відбору проектів залишаються незмінними, однак кілька нововведень цього року таки будуть.

По­перше, до відбору проектів планують залучити "відомих людей, які не заангажовані участю у громадських організаціях". По­друге, цьогоріч проекти плануються на майбутній рік, а не на поточний, як це було попередні рази. А тому громадські організації, ідеї яких у мерії вирішать профінансувати, матимуть більше часу на реалізацію своїх задумів: якщо у минулі роки цей термін обмежувався 6 - 7 місяцями, то тепер він розширився до 10 місяців. Однак те, що заходи планують на 2010 рік, вносить момент невизначеності у фінансовий бік справи. Доконечно не відомо, скільки коштів дадуть із міського бюджету, оскільки він сам перебуває ще на стадії проектного опрацювання, позаяк український парламент зволікає із затвердженням державного бюджету на 2010 рік. Цього року на реалізацію 43 підтриманих проектів виділили 940 тис. грн. Однак через епідеміологічну ситуацію й заборону велелюдних зборів і суму, кількість акцій зменшать.

До слова, часткове фінансування можуть узяти на себе й громадські організації - це, звісно, не вимога, однак, за словами керівника відділу громадського партнерства ЛМР Юрія Лукашевського, якщо проект буде підтриманий ще й власними коштами, то можна гарантувати на 90%, що його таки схвалять і депутати. Учасниками конкурсу можуть бути громадські, комунальні неприбуткові та благодійні організації, що зареєстровані у Львові. Прийматимуть проекти за чотирма напрямками: "Культура та туризм", "Робота з дітьми, молоддю та сім'ями, фізична культура та спорт", "Розвиток громадянського суспільства" та "Соціальний захист".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8496 / 1.54MB / SQL:{query_count}