Згадати депутата...

Прізвище бодай одного депутата міськради змогли назвати  менше ніж 5 % львів'ян, а рейтинг мера "обвалився" на третину

Прізвище бодай одного депутата міськради змогли назвати  менше ніж 5 % львів'ян, а рейтинг мера "обвалився" на третину

Мешканці Львова не знають своїх обранців до ради та мало поінформовані про діяльність обласної влади. Такий висновок зробили фахівці Центру вивчення громадської думки "Соціоінформ", провівши соціологічне опитування мешканців Львова.

Найбільш  непомітною ланкою у місцевій владі  виявились депутати  Львівської міської ради, оскільки на прохання назвати ім'я і  прізвище  депутата міської ради лише 4,9 % опитаних спромоглися це зробити. Натомість  майже двадцять відсотків львів'ян з щирою впевненістю приписали до міських обранців чиновників, нардепів або просто відомих осіб. Загалом  під час опитування було названо  прізвища аж 21(!) депутата ЛМР з 90 "представників" громадськості.

Оцінили льв'яни і роботу міського голови Андрія Садового. Щоправда, повністю задоволених його діяльністю небагато - лише 6,4 %, третина опитаних "швидше задоволена" і стільки ж "швидше незадоволені". Цікаво, що за останні три місяці мер втратив більш ніж третину своїх симпатиків: якби вибори міського голови відбулися найближчої неділі, то за нього проголосували б лише  лише 23 %, тоді як не далі як у березні цього року ця цифра сягала 34 %. Що ж до діяльності  т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації  Миколи Кметя і голови Львівської обласної ради Мирослава Сеника, то більш ніж третині опитаних  було важко оцінити їхню діяльність. Соціологи пояснюють це тим, що про роботу цих органів мешканці поінфомовані куди менше, ніж про роботу міської влади.

Соціологічне дослідження було проведено 10-20 червня 2008 року. Методом інтерв'ю соціологи опитали 800 респондентів віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження становить +/-2,4 %.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8149 / 1.54MB / SQL:{query_count}