Дорожні відкриття

Вулицю Підвальну відкриють для руху транспорту до кінця місяця. За словами міського голови Львова Андрія Садового, роботи вже на завершальному етапі.

Вулицю Підвальну відкриють для руху транспорту до кінця місяця. За словами міського голови Львова Андрія Садового, роботи вже на завершальному етапі. Крім того, до кінця липня планують відкрити і вулицю Наукову. Цього тижня також нарешті продовжили ремонт вулиць Ярослава Мудрого та Шпитальної, які обіцяють завершити до кінця року. Нагадаємо, торік ремонтом цих вулиць займалася львівська фірма "МіорЛВ", яка так і не спромоглася його завершити. І після того, як міськрада виставила претензії за завдані збитки у 4060 тис. грн, були проведені нові тендери.

Водночас, ситуація з плановим ремонтом низки інших вулиць залишається невтішною через відсутність фінансування. Нагадаємо, значну частину міських доріг мали ремонтувати за рахунок державного бюджету в рамках підготовки Львова до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року. Однак, за словами міського очільника, з обіцяних на цей рік 500 млн грн на підготовку до футбольного свята, з державної казни Львів досі не отримав ні копійки. Коли саме надійдуть гроші, а отже, й почнуться масштабні ремонти львівських доріг - не відомо.

- Ми чекаємо коштів на дороги. У планах ремонтів на цей рік вулиці Кульпарківська, Стрийська, Княгині Ольги, Сахарова. Але я боюся починати ці роботи, не маючи 100% підтвердження отримання грошей. Окрім цього, до Євро­2012 важливо збудувати такі магістралі - вул. Ряшівська (від летовища до вул. Кульпарківської), проспект Вернадського (сполучення від нового стадіону до Сихова), магістраль - міст на вул. Кн.Ольги, - сказав міський голова Андрій Садовий.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8364 / 1.53MB / SQL:{query_count}