Помешкання для воїнів

У Львові збудують житло для поранених військовослужбовців та їх сімей, які проходять реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ

У Львові на вулиці Миколайчука зведуть 8 соціальних кампусів, у яких будуть жити люди, що потребують реабілітації та є вимушеними переселенцями. Загалом тут зможуть тимчасово мешкати 700 осіб. В кампусах житимуть військовослужбовці та їх сім’ї. Вони проходитимуть наступну стадію реабілітації і отримають можливість соціалізації, пошуку роботи та змогу відновитись після пережитого.
Метою проєкту «Будівництво житлових будинків для розміщення ВПО у м. Львів» є забезпечити військовослужбовців, які фізично постраждали від війни та втратили свої домівки, тимчасовим житлом через спорудження нових будівель чи відновлення пошкоджених муніципальних об’єктів Львова з використанням новітніх технологій за європейськими стандартами.
Проєкт реалізовує місто та фінансує European Union in Ukraine за підтримки Nefco in Ukraine, що виступає програмним менеджером проєкту «Житло для внутрішньо переміщених осіб та відновлення звільнених міст в Україні».
«Зараз триває активна робота з технічними експертами НЕФКО. Узгоджуємо документацію, обговорюємо деталі облаштування прибудинкової території, а також постійно інформуємо мешканців, які живуть поруч, щодо будівництва.
Зараз триває конкурсний відбір генпідрядника. Очікується, що до кінця вересня вже буде обрано та оголошено генерального підрядника – компанію, яка займатиметься спорудженням будинків», – зазначив Юрій Теліпський, керівник ЛКП «Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації».
Програма, що фінансується ЄС, і реалізується містом під управлінням НЕФКО, дозволить постраждалим та сім’ям поранених військовослужбовців отримати нові безпечні домівки для проживання терміном до року часу, допоки вони не адаптуються до нових умов життя.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9114 / 1.53MB / SQL:{query_count}