Львівські шкільні спортивні ліги відкрили другий сезон

Нові види спорту, більше учасників та цифровізація

Цього навчального року на школярів чекає багато інновацій, які допоможуть їм ще більше полюбити спорт та активно проводити час разом із командами однолітків.
Як зазначають організатори ліг, а це управління спорту та управління освіти Львова, мета таких змагань – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя, довести всій країні, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду збірної України, яка буде підкорювати світові та олімпійські п'єдестали. Саме для цього кожного разу ліги вдосконалюють та розширюють.
 «Спортивні шкільні ліги – це надзвичайно успішних проєкт, який ми в тестовому режимі запустили минулого навчального року. Ми побачили, що змагання має успіх серед дітей, тому цього року вирішили не лише продовжувати, а й розширювати їх. Тепер замість трьох видів спорту діти зможуть змагатися у семи.  Впевнений, що цього року до ліг долучаться не менш амбітні спортсмени і якомога більше дітей надихнуться займатись спортом», – сказав Антон Нікулін, керівник управління спорту Львівської міської ради.
Новий сезон шкільних ліг 2023/2024 складатиметься з 7 місяців змагального процесу і передбачатиме змагання з 7 видів спорту: баскетболу, волейболу, легкої атлетики (всі – серед юнаків та дівчат), флорболу та кіберспорту у змішаному форматі, футзалу серед юнаків та черлідингу серед дівчат.
За рахунок збільшення видів спорту планують залучити більшу кількість учнів. Якщо у минулому сезоні взяло участь понад 3000 учнів, то цього сезону хочуть охопити понад 7000 дітей (одна ліга – це приблизно 1000 дітей).
 «Це безпрецедентний випадок, що ми в час війни розпочали проєкт шкільних ліг. Минулого навчального року до змагань було залучено близько 3000 учнів шкіл, тому дуже радіємо, що цьогоріч додаємо нові види спорту і кількість спортивних активних школярів зросте. Ми бачимо, який великий азарт ці ліги викликають не лише у дітей, які беруть участь, а й у вчителів, директорів, вболівальників. Цілі школи переживають, вболівають за команди. Радіємо, що ці змагання допомагають вибудувати цілу культуру вболівання за своїх», – наголосив Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міськради.
Також у новому сезоні на учасників шкільних спортивних ліг Львова чекає цифрова трансформація організаційних процесів. Впровадження цифрового процесу в систему шкільних ліг у цьому сезоні стане для учасників тестовим. 
Що це означає? Для спрощення та полегшення організаційних моментів, тепер кожен учасник тієї чи іншої спортивної шкільної ліги матиме змогу легко і просто через особистий кабінет дізнаватися, створювати та редагувати необхідну інформацію.
Окрім того, спортивній організації, яка проводить шкільну лігу, на сайті ЛСШЛ будуть доступні такі опції:
·   створення шкільної ліги, її етапів і форматів проведення;
·   автоматичне формування груп та турів;
·   перегляд складу команд на конкретну гру/матч;
·   фіксація результатів;
·   автоматичні турнірні таблиці та скачування протоколів поєдинків.
Вчитель фізкультури на сайті ліг зможе:
·   переглядати і вибирати ліги, в яких можна взяти участь у майбутньому сезоні;
·   формувати команди на цілий сезон чи конкретну гру/матч;
·   додавати учнів/гравців в команди;
·   переглядати розклад ігор/матчів.
Реєстрація команд навчальних закладів на участь у спортивних лігах цього сезону відбувається з 1 вересня до 10 жовтня.
Районні етапи будуть відбуватися за таким планом:
-       з 15 жовтня: дівчата та юнаки з волейболу, дівчата та юнаки з баскетболу, легка атлетика;
-       з 1 лютого 2024 року: кіберспорт, флорбол, черлідинг;
-       з 1 квітня 2024 року: футзал.
Усі фінальні етапи заплановано провести до 31 травня, де і буде визначено переможців кожної з ліг.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8622 / 1.56MB / SQL:{query_count}