У Львові стартувало перше навчання помічників ветерана

Навчання відбулось на базі «Львівської політехніки». Курс підготовки триватиме три тижні

У Центрі ветеранського розвитку, який нещодавно відкрили на базі Національного університету «Львівська політехніка», відбулося перше ознайомче заняття для помічників ветерана. Такі посади запроваджують у межах ініціативи Мінветеранів з розбудови у державі системи повернення військовослужбовців до цивільного життя після військової кар’єри.
Це найбільша навчальна група, яка розпочала у визначених вишах держави підготовку працівників ветеранських сервісних офісів у громадах. Загалом очікується, що зі згаданого закладу вийде майже 50 помічників ветерана, навчених відповідно до розробленої Мінветеранів програми.
Окрім вишколу таких фахівців, центр надаватиме освітні послуги ветеранам та членам їхніх сімей, тут вони зможуть розвивати власні професійні навички, проходити перекваліфікацію і практикуватися з розвитку спроможностей у започаткуванні своєї справи.
Загалом курс підготовки помічників ветерана триватиме три тижні. А перший день роботи цього потоку присвятили знайомству слухачів між собою та тренерами й вишем, де вони проведуть час, активно та креативно навчаючись. Після завершення навчання слухачі складатимуть комплексний іспит, що стане допуском до практичної роботи з ветеранською спільнотою своєї громади.
Навчальний курс має шість опорних модулів. Зокрема, перший з них стосується аспектів документообігу в державних органах та органах місцевого самоврядування з акцентом на вишколі необхідних цифрових навичок. Третім і не менш важливим блоком є вивчення посадових обов’язків та прав фахівця з супроводу ветеранів війни і демобілізованих осіб.
Окремий модуль присвячений роботі з громадськими об’єднаннями ветеранів та органами влади різних рівнів. Навчать і веденню соцмереж, зокрема створенню й активності на своїй робочій сторінці. Ще один модуль розглядає участь помічників ветерана у розробці регіональних програм розвитку громади в частині підтримки ветеранів війни.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8594 / 1.53MB / SQL:{query_count}