Е-квиток: безготівкова оплата запрацює на трьох маршрутах

Тестування відбуватиметься в автобусах №1А, 3А та №10 і триватиме до 30 червня

З наступного понеділка, 5 червня, у Львові розпочнуть тестувати систему оплати проїзду в громадському транспорті через е-квиток. Тестування відбуватиметься в комунальних автобусах №1А, 3А та №10 і попередньо триватиме до 30 червня. Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.
У 28-ми автобусах цих трьох маршрутів пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою банківської картки або мобільного телефону з NFS через Google Pay чи Apple Pay. Також залишається можливість оплатити готівкою у водія. Однак такі оплати теж будуть обліковуватися, і водій видаватиме пасажиру видрукуваний одноразовий квиток.
На етапі тестування вартість проїзду становить 15 грн (усі способи оплати).
Заступниця міського голови Ірина Маруняк додала, що в період тестування на вказаних маршрутах працюватимуть контролери. Однак на цьому етапі вони не штрафуватимуть пасажирів, а виконуватимуть просвітницьку роботу.
«На час тестування контролери проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди навчилися правильно валідувати проїзд, а водії – видавати квитки. Дуже важливо пройти це тестування, щоб ми побачили, як працює система, як відбувається валідація, як працюють водії. Якщо будуть невеличкі недоліки, ми їх оперативно усунемо й рухатимемось далі. І дуже важливо, аби всі пільговики, учні та студенти отримали свої транспортні картки», – зазначила Ірина Маруняк.
Отже, усіх, хто має право на пільговий проїзд у громадському транспорті, але ще не оформив ЛеоКарт, просять не зволікати та подавати документи. 
Зокрема, якнайшвидше подавати документи для отримання студентських ЛеоКарт наполегливо просять і студентів. До слова, на час тестування студентські ЛеоКарт в автобусах не діятимуть.
Сьогодні пільгові транспортні картки отримали 172 тис. осіб, з них 30 тис. учнів та 1,3 тис. студентів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8516 / 1.53MB / SQL:{query_count}