Звідки найчастіше забирають авто на арештмайданчик у Львові: топ-6 локацій

Аби повернути евакуйоване авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику

У Львові з початку року за неналежне паркування на арештмайданчик евакуювали 3289 автомобілів. В управлінні безпеки ЛМР назвали топ-6 локацій, як в історичній частині міста, так і поза її межами, звідки евакуатори найчастіше забирають автівки. Це вул. Гавришкевича, вул. Винниченка, пл. Петрушевича, пл. Старий Ринок, вул. Героїв УПА, 80 (зупинка громадського транспорту), вул. Кн.Ольги, 98а,б (велодоріжка) та перехрестя вулиць І.Франка-Козельницька.
В міському управлінні безпеки зазначають, що першочергово на арештмайданчик евакуйовують ті автомобілі, що припарковані з суттєвим порушенням правил дорожнього руху. Зокрема, якщо вони перешкоджають чи унеможливлюють рух іншого транспорту або пішоходів.
Перевірити, чи перебуває авто на арештмайданчику, можна на сайті управління безпеки.
Для того, щоб повернути евакуйоване авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику.
Загалом, у цьому році у Львові інспектори з паркування виписали понад 106 тис. штрафів за порушення правил стоянки/зупинки авто на загальну суму 39,6 млн. грн. Станом на 17 травня до міського бюджету вже сплачено 31,2 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8440 / 1.52MB / SQL:{query_count}