Пошиття одягу, виробництво меблів: які бізнеси розвиватимуть на Львівщині завдяки програмі «єРобота»

За кількістю грантоотримувачів наша область у трійці лідерів в Україні

За результатами розгляду заяв, надісланих у шостій хвилі, тобто з 10 до 23 квітня цього року, Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень 323 учасникам програми «єРобота» на започаткування або розвиток бізнесу.
З-посеред них – 60 заявників із Львівської області. Вони мають створити 135 нових робочих місць. За кількістю грантоотримувачів на тлі інших регіонів Львівщина – у трійці лідерів, інформує Львівська ОВА.
Право на отримання державних коштів для відкриття або розгортання власної справи вибороли 46 фізичних осіб-підприємців, 9 юридичних осіб і 5 підприємців-початківців, які тільки будуть реєструватися як суб’єкти господарювання. Майже половину тих, хто отримає фінансування на розбудову бізнесу, становили жителі Львівського району – 28 осіб, 9 – Дрогобицького, 7 – Золочівського, 6 – Яворівського та Самбірського, 2 – Стрийського та стільки ж Червоноградського районів.
Унаслідок реалізації бізнес-планів в області збільшиться число нових робочих місць у сфері торгівлі, індустрії краси (перукарські послуги) та ресторанному бізнесі.
Окрім того, зросте виробництво одягу, дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, меблів, кормів для тварин, готової їжі та страв, какао, шоколаду та кондитерських виробів.
Дехто з отримувачів гранту продовжить стоматологічну практику, обслуговуватиме та ремонтуватиме автомобілі, розводитиме велику рогату худобу молочних порід, вирощуватиме зернові культури, здійснюватиме догляд за дітьми, постачатиме готові страви, займатиметься організацією відпочинку та розваг тощо.
Нагадаємо, що від липня минулого року і до тепер позитивні рішення про фінансову підтримку на відкриття або розвиток бізнесу отримали 672 учасники програми «єРобота», документи яких розглядала комісія ЛОЦЗ. Із них 239 осіб подали заяви цього року. Відтак загалом завдяки урядовому проєкту в області створять понад 1500 нових робочих місць.
Детальніше за посиланням.
Прийом документів для участі у програмі «єРобота» від діючих підприємців, а також тих, хто ще не має досвіду у веденні бізнесу, триває. Для отримання фінансової підтримки у розмірі від 50 до 250 тис. грн потрібно розробити бізнес-план і надіслати заявку через портал «Дія».
За додатковою інформацією потрібно звертатися до підрозділів служби зайнятості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8027 / 1.54MB / SQL:{query_count}