Легендарний фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix повертається

Організатори очікують 100 автомобілів-учасників із шести країн Європи

У Львові 3 червня відбудеться легендарний фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix. Під час події відвідувачі зможуть побачити автомобілі різних епох: від представників ранньої автомобільної індустрії до 70-х, 80-х і 90-х років. Організатори обіцяють як класичні спортивні автомобілі, так і авто з особливим дизайном та технологіями. Організатори очікують 100 автомобілів-учасників із шести країн Європи.
Фестивалі ретро-автомобілів є чудовою можливістю не тільки побачити історичні авто, але й поспілкуватись з ентузіастами, колекціонерами і експертами цієї індустрії. Окрім того, у відвідувачів фестивалю буде унікальна можливість за донат у 200 гривень проїхатись разом із власником ретро-автомобіля історичною трасою «Львівський трикутник».
Серед учасників фестивалю: ретро-автомобілі авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» та десятків інших ретро-клубів України та Європи; джип-клуб 4х4; експонати з Київського військового музею; спорткари 1990-их та 2000-их років та авто-клуб «Лео Львів»; спеціальні гості – байкерські клуби «Хулігани», «Десятка», Harley Davidson, Lions.
Також у програмі заходу: показові виступи від ДСНС України у Львівській області, майстер-класи з керування квадрокоптерами, курс домедичної допомоги, майстер-клас з військовій амуніції від Школи воїна, а також виступи музичних гуртів, майстер-класи для дітей, флорбол та зона фуд-кортів.
Цьогорічний Leopolis Grand Prix буде не стандартний – вхід для відвідувачів вільний, натомість за допомогою додаткових активностей будуть збирати кошти для закупівлі броньованого реанімобіля для військових медиків.
Реєстрація для учасників виставки з авто: https://leopolis-grand-prix.com/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8877 / 1.53MB / SQL:{query_count}