100 пікапів для бійців: чергові 40 авто для «королевичів» та інших підрозділів

Британські фермери подарували та особисто доставили на потреби ЗСУ

Фермери з Великої Британії, проїхавши через усю Європу, вже вчетверте доправляють в Україну позашляховики – цього разу 40 авто для потреб бійців 24 ОМБ ім. Короля Данила та інших спеціалізованих підрозділів. Свою акцію фермери називають «Пікапи для миру».
Збройні Сили України отримали неоціненну підтримку від британських фермерів, які вирішили відправити партію пікапів на передову для допомоги в боротьбі з небезпечними викликами з якими стикається Україна щодня. Ця благодійна місія стала проявом солідарності та підтримки британського народу в прагненні забезпечити безпеку та мир у регіоні.
Група фермерів з Великої Британії зібралася разом та зробила величезний крок, вирішивши пожертвувати кілька пікапів для підтримки Збройних Сил України. Ці транспортні засоби вже були використані на фермерських господарствах та мали високу продуктивність. Замість того, щоб продовжувати служити в якості робочих машин, вони тепер слугуватимуть для підтримки мирного процесу та безпеки в Україні. Загалом у планах цієї волонтерської групи з Великої Британії, доставивши перші 100 позашляховиків, працювати в подальшому для досягнення мети в 200 пікапів. Пікапи стануть незамінними засобами для виконання різноманітних завдань, включаючи транспортування військового особового складу та обладнання, постачання матеріальних запасів та забезпечення комунікаційних потреб.
18 травня у Новояворівську відбудеться передача сотого пікапу на потреби 24 бригади імені короля Данила. Ініціатор акції – Марк Лерд, фермер з Шотландії, а також Вінсент Гіллінгам як координатор в Англії, з лютого 2022 спрямовують величезні зусилля на організацію постачання тепловізорів, бронежилетів, критично необхідних на початку військових дій, теплого одягу натівського зразка, а також генераторів – усе це вони доставляють в автівках, як і критично необхідні запасні шини, мастила, інструменти тощо.
Наступну партію авто волонтери з Великої Британії планують зібрати та привезти вже у червні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8218 / 1.53MB / SQL:{query_count}