Посадовці досі не чують: нема чим доїхати до дитячої лікарні на Орлика

Батьки з хворими дітьми вимушені добиратись з пересадками і йти пішки від найближчої зупинки

У Львові досі немає зручного доїзду до медичних закладів, зокрема, до дитячої лікарні на Орлика. Батьки з хворими дітьми вимушені добиратись з пересадками і йти пішки від найближчої зупинки. Про це вкотре говорили депутати на засіданні транспортної комісії Львівської міської ради. 
Голова комісії депутат Ігор Зінкевич зазначив, що пропонували чиновниками удосконалити 19 і 46 маршрути, аби вони заїздили до дитячої лікарні на Пилипа Орлика. Проте до пропозицій не дослухались, натомість обіцяли продовжити 17 маршрут. «Уже шість місяців очікуємо від управління транспорту пропозицій і конкретних дій щодо забезпечення громадським транспортом медичних закладів на вулиці Максимовича та на вулиці Орлика. Нам було озвучено, що в межах конкурсу перевізників до дитячої лікарні їхатиме 17 маршрут, але цього року конкурс був скасований. Також була пропозиція запустити 184а, але, як вчора з’ясували, жодних дій, щоб забрати цей маршрут у міську мережу вчинено не було. За великим рахунком після трьох місяців розмов у нас нічного немає. Також немає конкретики щодо зміни транспортної мережі, яка б покращила сполучення та електронного квитка», – каже Ігор Зінкевич. 
Святослав Товстига, засновник ГО «За якісний транспорт», розповів, що у первинному варіанті пропонували такі зміни маршрутів 19 і 46. «19 – їхав з вул. Грінченка і повертав на вул. Миколайчука. Ми пропонували, щоб він їхав до Балатону і повертав на вул. Пилипа Орлика на мікрорайон Щурата. Так само ми ініціювали, щоб 46 маршрут, коли їхав на Щурата, повертав на вул. Пилипа Орлика і фактично він охоплював лікарню зверху. Ми б пропускали лише одну зупинку, зате б мали комфортний доїзд до дитячої лікарні. З різних причин ці пропозиції були заветовані», – зазначає Святослав Товстига.
Натомість керівник управління мобільності міськради Олег Забарило аргументував неможливість корегування транспортної мережі браком фінансування та відсутністю звернень мешканців. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8289 / 1.53MB / SQL:{query_count}