Із червня запрацює Львівський фермерський ярмарок

Купити товари можна щосуботи на площі Ринок – вся продукція буде від місцевих виробників

У червні на площу Ринок повертається Львівський фермерський ярмарок. Щосуботи з 10.00 до 16.00 львів’яни матимуть нагоду купити товари безпосередньо у виробників. Цьогоріч на ярмарку буде інформаційний пункт, де покупцям розкажуть про фермерів, покажуть мапи туристичних маршрутів, запропонують долучитись до екскурсій на ферми чи отримати кулінарні книжки з фермерськими рецептами. Також вперше запрацює крафтова майстерня, де відвідувачі зможуть дегустувати продукти, відвідати кулінарні майстер-класи, лекції дієтологів та нутриціологів.
Щосуботи впродовж літа два десятки фермерів продаватимуть свою продукцію на площі Ринок. 90% виробників на ярмарку – власники сімейного бізнесу, які мають нагоду продавати та популяризувати крафтові товари власного виробництва. Ярмарок збирає 90 тисяч відвідувачів впродовж сезону.
«Наша місія – розвивати культуру здорового харчування та популяризувати органічні продукти серед львів’ян та гостей міста. Ми продовжуємо традицію ярмаркування, адже нині у цей непростий час маємо підтримувати українських виробників», – зазначає Тетяна Хабібрахманова, керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Львівської міськради.
У 2019 році на площі Ринок у Львові відновили давню традицію проведення  фермерського ярмарку. У 30-их роках XX століття найдавнішим та найпопулярнішим був ринок навколо міської Ратуші.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8746 / 1.53MB / SQL:{query_count}