Ремонт на фініші

На вул. Шевченка тривають завершальні роботи: через декілька тижнів вулицю повністю відкриють для проїзду

На вул. Шевченка тривають завершальні роботи з реконструкції. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», через кілька тижнів усі роботи будуть завершені і вулицю повністю відкриють для проїзду транспорту. «Приблизно через тиждень-півтора підрядна організація розпочне стелити верхній шар асфальту на останній ділянці вул. Шевченка – від будинку №13 до №47. Щоб розпочати ці роботи, насамперед необхідно завершити підняття люків та дощоприймальних решіток на рівень верхнього шару асфальтобетонного покриття, а також, щоб бетон набрав необхідну міцність», – інформують у ЛКП «Львівавтодор».
Зараз основні роботи тривають на ділянці від вул. Шевченка, 13 до вул. Бортнянського. Також триває висадка дерев – станом на зараз в рамках реконструкції вул. Шевченка висаджено вже 34 дерева.
«Наразі повністю перекритою для руху транспорту залишається ділянка від вул. Ярослава Мудрого до вул. Бортнянського. Проїзд відрізком від вул. Яцкова до вул. Бортнянського забезпечений по замощеному покриттю трамвайної колії, рух іншою смугою тимчасово перекритий у зв’язку з підготовчими роботами для влаштування тут верхнього шару асфальту», – кажуть у ЛКП «Львівавтодор». З 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична.
фото: пресслужба ЛМР
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9104 / 1.54MB / SQL:{query_count}