Понад 90% укриттів закладів освіти Львівщини забезпечені інтернет-зв'язком

Найкраще спрацювали Золочівський та Яворівський райони області

У 943 власних укриттях закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Львівської області, без урахування Львівської міської громади, забезпечено доступ до мережі «Інтернет». Про це повідомив заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.
«Найнижчий показник облаштування укриттів засобами зв’язку у Дрогобицькому районі. Лише в 75% укриттів шкіл та садочків встановлені роутери. На противагу, найвищий показник – 100% в Золочівському та Яворівському районах області. Усі укриття оснащені маршрутизаторами, вчителі та учні мають змогу вийти на зв’язок з рідними, навіть, під час повітряних тривог», – зазначив Олександр Кулепін. 
Торік восени розпорядженням начальника Львівської ОВА створили робочу групу, мета якої – забезпечити у всіх укриттях закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти доступ до мережі «Інтернет». Львівський ІТ кластер долучився до ініціативи забезпечення Wi-Fi пристроями всі власні укриття закладів освіти Львівщини та закупив для цього необхідне обладнання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8371 / 1.52MB / SQL:{query_count}