Клініка Superhumans Center: навесні 2023 року відбудеться відкриття першого етапу

У центрі надаватимуть безоплатні послуги з протезування, реконструкції та психологічну підтримку

Якісне протезування, реконструктивна хірургія, психологічна підтримка та реабілітація – уже цієї весни все це безплатно буде доступним для воїнів та цивільних українців, які постраждали внаслідок війни. На базі одного з медичних закладів у Львівській області створюють сучасну спеціалізовану клініку Superhumans Center.
У клініці працюватиме виробництво протезів та реабілітаційний водний центр, застосовуватимуть передові медичні технології. 
Спільно з ініціатором проєкту Андрієм Ставніцером, CEO Superhumans Center Ольгою Руднєвою очільник Львівщини Максим Козицький за участі команди архітекторів і проєктувальників ознайомився з проміжними результатами реновації та ремонтних робіт у майбутній клініці. Тема зустрічі – як підвищити ефективність проєкту центру Superhumans, щоб досвід лікування пацієнта був максимально комфортним для нього. 
Головний акцент буде на інноваційність, сучасність та комфорт
«Всім, чим може Львівщина допомагає у лікуванні та реабілітації бійців. Маємо створювати сучасні медичні центри, які надаватимуть якісну психоемоційну допомогу і реабілітацію, фізичну реабілітацію, протезування, пластичні операції після перенесених травм. Задля цього на Львівщині й розвиваємо центр Superhumans Center – створюємо спеціалізовану клініку для протезування, здійснення операцій з реконструкції понівечених частин тіла, а також лікування посттравматичного стресового розладу. Цей медичний заклад має повністю відновлювати українців після пережитого на війні. Важливо, що медичні сервіси, які надаватиме Superhumans Center, будуть безоплатними і для військових, і для цивільних. Головний акцент тут буде на інноваційність, сучасність та комфорт», – зазначав в інтерв’ю «Львівській Пошті» Максим Козицький. 
Співавтор проєкту Андрій Ставніцер повідомив, що перший етап будівництва центру планують завершити навесні. Для пацієнтів тут працюватиме унікальний басейн, вони зможуть фізично відновитись на спеціалізованих тренажерах.
«У центрі надаватимуть безплатні послуги з протезування, реконструкції, а також працюватимуть з людьми, які мають ПТСР. Нашим завданням є зробити все, щоб воїни, які захищають нас від ворога, знали, що їх чекають вдома, а також що вони отримають усю необхідну підтримку та лікування, зокрема з протезуванням та психологічним відновленням. Наша команда збирає найкращі світові технології для того, щоб Superhumans Center у Львівській області став найкращим зразком у своєму роді», – сказав Андрій Ставніцер.
У клініці працюватиме виробництво протезів та реабілітаційний водний центр, застосовуватимуть передові медичні технології
«Внаслідок війни перед нами постає велика кількість викликів, і саме відкриття Superhumans Center дасть змогу вирішити багато з них, зокрема у напрямі психологічної реабілітації військових, пластичної хірургії, а також протезування. Це дозволить не лише військовим, але й цивільним, які постраждали через воєнні дії, отримувати послуги світового рівня у своїй державі безкоштовно. Більше не потрібно буде їхати на лікування за кордон», – зазначає керівник Львівської ОВА.
З його слів, на найвищому рівні лікування та реабілітацію надаватимуть українські медики, яких консультуватимуть провідні експерти зі США та Європи. «Це також дасть змогу нашим лікарям отримати досвід у використанні сучасних технологій та підходів до лікування. Ба більше, мовиться не лише про надання медичних послуг, але й про те, аби цей центр у майбутньому став освітнім тренінговим центром для медиків з України та світу», – каже Максим Козицький.
Медичні сервіси, які надаватиме Superhumans Center, будуть безоплатними і для військових, і для цивільних
«Ми будуємо не просто клініку, а екосистему, у якій пацієнт має отримати комплексну підтримку від різнопрофільних спеціалістів. Ми добре розуміємо, що досвід травми війни не може бути уніфікований та вкладений у певні межі. Кожному пацієнтові знадобиться свій, індивідуальний процес реабілітації та лікування. Деколи протезування не має сенсу без психологічної підтримки, а деколи психологічна підтримка не працюватиме, доки людина не отримає певного хірургічного втручання, яке поверне їй впевненість у собі. Отже, наше завдання – зробити Superhumans максимально доступним для пацієнтів і медиків. Ми маємо на меті йти за потребами кожного пацієнта та супроводжувати його чи її на всіх етапах повернення до активного життя», – акцентує команда Superhumans Center.
«Пишаюсь, що український відповідальний бізнес береться за таку соціально важливу роботу: знаходить фахівців, контакти, об’єднує знаменитостей зі всього світу, щоб реалізувати цей проєкт. Серед амбасадорів Superhumans Center є Лієв Шрайбер, Стінг, Труді Стайлер, Джін Ольвенг, Мік Ебелінг. До української наглядової ради увійшли перша леді України Олена Зеленська та міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Маю за велику честь підтримувати реалізацію цього унікального проєкту. Це колосальний вклад у здорове майбутнє нашої нації», – резюмує Максим Козицький. 
Наприкінці минулого року Міністерство охорони здоров'я України та Superhumans Center підписали меморандум про співпрацю для створення спеціалізованої клініки, до функціонування якої залучать найкращих медичних спеціалістів зі США та ЄС, які спеціалізуються на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу.
фото: пресслужба Львівської ОВА
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8469 / 1.58MB / SQL:{query_count}