Зі Львова на ювілейне 25-е Ралі Монте-Карло

21 січня офіційний старт ретро-автомобіля з площі перед Палацом Потоцьких. Буде погашення тематичного конверту і марки Укрпошти та виступ вертепу «АвантюрА»

В суботу, 21 січня українсько-польський екіпаж на ретро-автомобілі Пежо 201 С (1932 року випуску з гаражу родини Потоцьких) відправляється на ювілейне 25-е Ралі Монте-Карло. Львів долучиться до п’яти європейських міст звідки попередній старт візьмуть учасники цьогорічних найпрестижніших європейських зимових перегонів на історичних авто.
Екіпаж у складі Michał Kumiega/Світлана Кравс здолає понад 2000 кілометрів і відкриватиме цьогорічні змагання на головному подіумі в Монте-Карло. В такий спосіб Королівський автомобільний клуб Монако толеруватиме перемогу цієї марки на змаганнях 1932 року в класі автомобілів до 1500 куб. см. 
10.30 – прес-конференція для журналістів. Презентація авто і зустріч з екіпажем. Музей техніки «Ретро гараж» («Австрійське» трамвайне депо, вул. Вітовського, 57а);
12.00 – офіційний старт автомобіля. Площа перед Палацом Потоцьких, вул. Коперника, 15)
В програмі: офіційне погашення тематичного конверту і марки Укрпошти,
Виступ україно-польського вертепу «АвантюрА».


Львів має багато спільного в автомобільній історії з Монте-Карло. У 1932 році тут проходили автоперегони на кільцевій трасі «Львівський трикутник». Сьогодні в Європі залишилося лише ДВІ історичні кільцеві траси в межах міст, які не зазнали змін – у Монте-Карло і у Львові. Змагання «Ралі Монте-Карло Історик» набуває в Україні все більшої популярності.
В змаганнях 2023 року Україну представлятиме лише один екіпаж. Але, сподіваємося, з часом українських учасників стане набагато більше. Будемо вести підготовку і перемовини з АСМ про долучення Львова як місця старту українських і польських екіпажів нарівні з Bad Homburg, Reims, Torino, Oslo і London. Маємо для цього підтримку на державному рівні. Україна переможе! Мусимо довести, що ніщо нас не зломить і вже зараз потрібно думати про відновлення країни та планувати краще майбутнє… 
Частина маршруту пройде історичною трасою «Великі Карпатські перегони», що стартували зі Львова понад століття тому. Екіпаж планує з дружнім візитом відвідати місто-побратим Львова – французькі Канни. Проект відбувається під патронатом Кабінету Міністрів України і Генерального Консульства Польщі у Львові. За сприяння Львівської ОВА і Львівської міської ради.
Контактна особа: Євгеній Кравс (+38067 9001111) evgenykraws@gmail.com
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8181 / 1.54MB / SQL:{query_count}