Смакуймо і долучаймося до благодійної ініціативи!

Lviv Croissants підтримують ініціативу «Протези для незламних» Першого медоб'єднання Львова

Lviv Croissants підтримали благодійну ініціативу Національного центру реабілітації НЕЗЛАМНІ, щоб допомогти зібрати 100 млн грн на проєкт «Протези для незламних», який реалізує Перше медичне об'єднання Львова та Львівська міськрада за підтримки МОЗ України.
Мережа пекарень Lviv Croissants з 27 грудня розпочала збір 2 000 000 грн. Цієї суми вистачить, щоб забезпечити протез одному українцю чи українці. Лікарі центру НЕЗЛАМНІ готові надавати їм кваліфіковану допомогу вже зараз. 
Як приєднатись до благодійної ініціативи Lviv Croissants?
Перше. До 31 січня у Lviv Croissants разом із смачними круасанами купуйте спеціальні стікери-наліпки «Незламні». Всі виручені кошти будуть долучені до загальної суми збору на цей проєкт.
Друге. Виграйте річний абонемент круасанів. Кожна людина, яка жертвує 100 чи більше гривень на цій сторінці https://dobro.ua/project/lvivcroissants/ платформи dobro.ua, візьме участь у розіграші річного абонемента круасанів. Не забудьте вказати свої контактні дані (email), коли робитимете пожертву.
Третє. Благодійник, який пожертвує найбільшу суму на сторінці збору платформи dobro.ua, обере назву для нового лімітованого круасана від Lviv Croissants.
Як писала «Львівська Пошта», благодійна кампанія «Протези для незламних» збирає 100 млн грн на закупівлю надсучасних біонічних протезів для українців, що постраждали від російської війни проти України. Протези закуповують і безкоштовно встановлюють у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ на базі Першого медоб’єднання Львова. З кожною людиною тут працює команда спеціалістів. Відтак пацієнт не шукає допомоги за кордоном, а отримує допомогу вдома, в своїй країні – в Україні. 
Долучайтесь до ініціативи за посиланням https://dobro.ua/project/lvivcroissants/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8241 / 1.53MB / SQL:{query_count}