Поміч легендарним королевичам

Воїни 24 ОМБр імені короля Данила отримали від фонду «Повернись живим» допомоги на 9,5 мільйона гривень

Благодійний фонд «Повернись живим» забезпечив бійців 24 ОМБр імені короля Данила оптичними засобами на понад 8 мільйонів гривень. Разом із тим, військовослужбовці отримали засоби живлення, спостереження та обладнання для командних пунктів на 1 мільйон 378 тисяч. Загалом коштом благодійних внесків фонд допоміг бригаді на 9,5 млн гривень.
«Ця сума, яку зібрали наші благодійники дала змогу передати українським воїнам 60 одиниць тепловізорів, теплоприцілів і тепловізійних монокулярів, а також 260 засобів живлення до них. Крім того, аеророзвідники бригади отримали камеру до свого DJI Matrice 300», – зазначають у фонді. 
Крім цього королівські піхотинці тепер мають: 6 потужних дизельних генераторів; 10 інвентарних генераторів, 10 ДБЖ та 10 містких акумуляторних батарей для резервного живлення в польових умовах; 10 великих екранів для обладнання командних пунктів, пунктів розвідки та артилерії; 10 камер відеоспостереження для контролю за обстановкою на фронті; 5 Starlink; 2 комплекти дронів Mavic 3; 8 ноутбуків, 8 маршрутизаторів; 41 карту пам’яті для дронів та планшетів артилеристів, 35 підсумків під планшети; 10 кабелів програмування до рацій та 10 спеціалізованих антен.
«Ця кількість техніки – наша вдячність воїнам 24 ОМБр, які на межі людських можливостей обороняли Попасну на початку повномасштабного вторгнення, далі звільняли від росіян Херсонщину й тепер знову мужньо та самовіддано б’ються на Донеччині. Оптика і техніка, яку ми разом із вами передали нашим воїнам, допоможе їм робити свою роботу краще», – повідомили у «Повернись живим».
Долучитись до збору коштів на підтримку українського війська можна за посиланням – https://savelife.in.ua/donate/.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8312 / 1.53MB / SQL:{query_count}