Лікарська «Маланка 2023»: медики Львівщини збирають кошти для бійців

Колядки та щедрівки лунатимуть у Гарнізонному храмі – запрошують усіх охочих

У п’ятницю, 13 січня о 16:30, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться традиційний благодійний лікарський захід лікарська «Маланка 2023», під час якого збиратимуть кошти для ЗСУ. Традиційні українські колядки та щедрівки лунатимуть у виконанні Львівської національної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», гурту автентичної музики «Коралі» та Софії Федини.
Медики Галичини ще з 1912 року організовують лікарську «Маланку». Щорічно учасники дійства одягають традиційний український національний стрій, проводять аукціони, а вилучені кошти скеровують на добрі справи.
Як розповів голова регіональної ради «Орден святого Пантелеймона» Львівської області, член головної управи Українського лікарського товариства у Львові, депутат Львівської облради Олег Дуда, у минулі роки зібрані благодійні внески скеровувалися на потреби обласних комунальних закладів Львівщини.
«У 2019 році лікарі зібрали 16 тис. 150 грн для потреб «Будинку Воїна». У 2020-ому понад 22 тис. грн благодійних коштів скерували на закупівлю сучасного мультимедійного обладнання для Львівської спеціальної школи Марії Покрови I-III ст для дітей із порушенням слуху. Під час «Маланки 2021» зібрали понад 30 тис. грн на придбання мультимедійної дошки для дитячого розважального простору у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Також на початку 2022 р. придбали сучасну підлогомийну машину для дитячої лікарні», – повідомив Олег Дуда.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8125 / 1.53MB / SQL:{query_count}