Захист для воїнів

Львівський оборонний кластер передав 500 бронежилетів бійцям, які обороняють Бахмут

Бронежилети отримали військові з 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Команда ЛОК планувала передати ці 500 бронежилетів ще на Різдво за Григоріанським календарем (25 грудня), однак через логістичні питання передачу довелось відкласти.
Нещодавно амуніцію таки отримали військові 28-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, які продовжують обороняти місто Бахмут від чисельних спроб окупантів захопити місто. Бахмутський напрямок – один з найскладніших, адже бої точаться зранку до ночі.
До слова, команда Львівського оборонного кластера вирушає з гуманітарними місіями у прифронтові зони та передає необхідну амуніцію не лише для українських військових, але й для працівників охорони здоров'я та рятувальників, які залишаються працювати навіть під постійними обстрілами ворога. 
Загалом, ЛОК уже передав понад 85 тисяч бронежилетів для захисників на передову. ЛОК активно співпрацює з Львівською ОВА, долучається до багатьох ініціатив, зокрема укомплектовує амуніцією автомобілі, які відправляють на передову з Львівщини в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8593 / 1.52MB / SQL:{query_count}