Долучаймося до доброї справи!

«Різдвяне диво для незламних діток»: оголошено збір на наркозні станції для дитячої лікарні святого Миколая

Щодня в дитячій лікарні Національного центру НЕЗЛАМНІ у Львові оперують маленьких українців, які постраждали від війни. І саме нові наркозні станції допоможуть рятувати втричі більше маленьких пацієнтів. На цьому наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, а відтак, закликав підтримати проєкт «Різдвяне диво для незламних діток».
Мама Ніна із 9-річною донечкою Софійкою на вулиці, серед житлового кварталу Миколаєва. Уламок від касетного снаряду пройшов понад 11 см крізь увесь мозок дівчинки, від лобної ділянки до потилиці... У Національному реабілітаційному центрі UNBROKEN Ukraine команда нейрохірургів видалила уламок снаряду з мозку. Тепер на дівчинку чекає тривала реабілітація. Софійка потроху розмовляє, активно тренується, щоб продовжити вчитися грати на музичному інструменті та втілити свою найбільшу мрію – заспівати на сцені.
За час війни дитяча лікарня святого Миколая у Львові стала місцем порятунку для сотень постраждалих від війни маленьких українців. Таких діток, як Софійка, транспортують евакуаційними поїздами та автівками швидкої медичної допомоги. Кількість пацієнтів зросла майже втричі. Зараз перед хірургами дитячої лікарні стоїть складний виклик – черги дітей на операції. Хірурги змушені оперувати вночі, щоб врятувати всіх дітей. Щодня в лікарні 5-7 маленьких пацієнтів потребують операцій. А наркозна станція, яка потрібна в проведенні хірургічних, нейрохірургічних, кардіологічних втручань, є незамінною для довготривалої анестезіології.
Сьогодні лікарня має одну таку станцію, а треба мінімум три. Це дозволить лікарям швидко та одночасно робити ще більшу кількість операцій, а дітям не доведеться чекати на їх проведення та втрачати дорогоцінний час.
Вартість одного такого апарату – 2,2 млн грн. Це допоможе рятувати 7 маленьких пацієнтів щодня.
Долучитись до проєкту можна тут: https://dobro.ua/project/UnbrokenChristmas/.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7706 / 1.53MB / SQL:{query_count}