Компенсацію за купівлю генераторів отримали 109 львівських підприємців

Це кафе і ресторани, продуктові магазини, мініпекарні, перукарні, приватні заклади освіти

фото: Олег Огородник
Фінансову допомогу від міста на закупівлю електрогенераторів, а це 50% вартості електрогенераторів (але не більше 80 тис. грн), вже отримали 109 підприємців. Це кафе і ресторани, продуктові магазини, мініпекарні, перукарні, приватні заклади освіти тощо. Ці підприємці отримали компенсацію на загальну суму 3,6 млн грн. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради.
Прийом заявок від бізнесу на часткову компенсацію у 2022 році тривав лише місяць, адже ухвалу щодо впровадження ваучера на енергозабезпечення прийняли у Львівській міськраді 6 грудня.
«Фінансову допомогу отримали ті підприємства, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства та закладах роздрібної торгівлі продуктами харчування, окрім алкоголю та тютюну. І обов'язкова вимога для підприємців – вони мають бути зареєстровані на території Львівської МТГ, адже допомога йде саме від міського бюджету», – зазначає директорка департаменту економічного розвитку Львівської міськради Ірина Кулинич.
Отримати компенсацію за купівлю генератора можна і у 2023 році. Достатньо лише подати заяву та пакет документів до ЦНАП, а експертна комісія швидко їх розгляне та прийме відповідне рішення.
За додатковою консультацією щодо цієї програми підприємці можуть звертатись до Центру підтримки підприємництва при ЛМР за тел.: (032) 254 60 15.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8223 / 1.53MB / SQL:{query_count}